• Stopáž: 32 minut
 • Kategorie:
 • Stretching
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


zada_hor_pol_predplat
Video je dostupné pouze předplatitelům.

Tuto lekci proti bolestem zad (hlavně té horní poloviny zad) mezi lopatkami a oblast krku a šíje jsem sestavila speciálně pro vás, co máte bolesti např. z dlouhého sezení u počítače nebo u učení, ideální je i pro kojící, nebo řidiče. Jako další doporučuji cvičení proti bolestem v bedrech ZDE, nebo videa z kategorie ZÁDA

5 Comments
 1. Hana

  Úžasné! Sedím většinu pracovní doby u počítače a díky tomuto cvičení jsem zjistila, že můj problém se zády je hlavně v oblasti žeber a lopatek. Člověk si ani neuvědomí kde ho to bolí dokud se na dannou oblast přesně nezaměří. Po cvičení znatelná úleva. Děkuji moc!

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji!To jsem ráda, že cvičení pomohlo! 🥰

 2. Vašek F.

  Ano, Kristýno, cvičí i pánové. Nebo alespoň jeden. 🙂

 3. Klára

  Po čtyřech dnech naplánovného cvičení od Vás, kdy už jsem začínala být docela bolavá, byl dnes teda zasloužený relax, perfektní protažení 🙂

 4. Pavla

  Kristýnko, krásné cvičení, posílení a zároveň uvolnění a protažení. Super, dávám do oblíbených. .-)

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat