JHK01410

Nevíte si rady?

Zde jsme pro připravili odpovědi na vaše nejčastější dotazy.

Jak začít

Pokud nevíte jak začít, každý týden pro vás bude připraven program cvičení v sekci BLOG. Program bude vždy od pondělí do soboty. Na každý den bude připraveno jedno, nebo dvě videa. Pokud se vám nebude chtít do toho druhého, berte ho jako bonusové. Nedělejte si nic z toho, pokud nějaké dny vynecháte, ale pamatujte, že pravidelnost je důležitá. Pokud máte každý den jen deset minut, zacvičte si a tělo Vám jistě poděkuje. Pokud nechcete cvičit podle programu, můžete vybírat videa jednoduše podle času, který zrovna máte, nebo třeba podle tělesné partie, na kterou se chcete zaměřit.

Pro začátek si také můžete přečíst něco o metodě pilates. Sepsala jsem pro vás nejdůležitější principy ZDE

Doporučuji videa z kategorie ZÁKLADY a PRO ZAČÁTEČNÍKY

Jaké budu potřebovat pomůcky?

Pro mnohá cvičení budete potřebovat pouze podložku, já preferuji silnější jako je třeba tato, ale často cvičím i na tenčí, jako je třeba tato

Pro videa s pomůckami budete potřebovat:

Posilovací gumu, já používám nejčastěji tuto (trochu jsem ji zastřihla, má je dlouhá přibližně jako má podložka), ale můžete cvičit i se slabší, nebo silnější

Činky – já používám 1 kg klasické např. tyto.  nebo s úchytem zde , nebo pro začátek postačí i menší lahve s vodou

Kotníková závaží 1kg např.tato

Pilates kruh  – seženete např. tady

Overball (průměr kolem 20 cm, záleží na vás) např. tady

Po odeslání platby mi nepřišel email o aktivaci účtu.

Po připsání platby předplatného na účet je váš účet v onlinepilates.cz aktivován. Systém odešle automatickou odpověď na emailovou adresu zadanou v registračním formuláři. Pokud vám email nedorazí, prosím zkontrolujte spam složku, je možné, že zpráva skončila zde, nebo se zkuste rovnou přihlásit pod svým přihlašovacím jménem a heslem.

Může se také stát, že potvrzovací email nedorazí… V tom případě se zkuste 24 hodin po odepsání platby z vašeho účtu nebo po odeslání potvrzení o zaplacení přihlásit pod svým přihlašovacím jménem a heslem.

Nevím, jak se poprvé po provedení platby přihlásit

Přihlaste se v přihlašovacím formuláři v pravém horním rohu, pomocí svého přihlašovacího jména a hesla, které jste zadal/a při registraci

Proč mám další měsíc platit 15., když jsem se poprvé registroval/a až v druhé polovině měsíce? Nepřijdu tak o část předplatného?

O předplatné nepřijdete, povolujeme přibližně 14 denní prodlevu v zaplacení. Takže pokud poprvé zaplatíte např. 25. v měsíci, další měsíc sice zadáte platbu k 15., ale předplaceno máte z minulého měsíce až do konce měsíce dalšího. Takže platba provedená k 15. zajistí členství až do konce dalšího měsíce.

Na čas jsem přerušila členství a chci jej znovu obnovit, co mám udělat?

Zvolte si stejný způsob platby jako jste měla a do poznámky napište vaše jméno a zkratku „OBNOVA PŘEPLATNÉHO“, tím bude platba správně spárována s vaším účtem.

Jsem těhotná, jak mám začít cvičit?

Pokud jste těhotná, doporučuji přečíst tento článek, než začnete cvičit a cvičte videa z kategorie PRO TĚHOTNÉ

Trpím bolestmi zad, jaká cvičení jsou pro mě vhodná?

ZDE  je odkaz na článek, který se týká bolesti hlavně spodní části zad

Dále doporučuji videa z kategorie ZÁDA a cvičit komplexně na celé tělo