JHK01407

MDDr. Kristýna Karmazínová

Vzdělání:

  • Lékařská fakulta UK obor zubní lékařství
  • Rekvalifikační kurz Instruktora pilates akreditovaný MŠMT

Jmenuji se Kristýna, jsem zubní lékařka, ale teď hlavně maminka 4 malých dětí ( věk 7, 5, 3  a teď 4 měsíce ). Dlouho jsem hledala cvičení, co mi bude vyhovovat po všech stránkách. Permanentně jsem trpěla bolestmi zad – už jako studentka z věčného sezení za stolem, jako zubařka jsem se zase kroutila hodiny nad křeslem, později v těhotenství, při kojení, nošení miminka atd. Bolest zad zkrátka patřila k mému životu. Pilates vše změnilo. Pravidelným cvičením jsem se zbavila nejen bolestí zad, ale celkově jsem se narovnala 🙂 Cvičení mi pomohlo od nadváhy a umožňuje mi stále na sobě pracovat. V některých videích můžete vidět, že ještě nemám perfektní postavu, jsem teď po 4. porodu 🙂  ale tvrdě na sobě pracuji a vy můžete se mnou! 🙂 Nezáleží na tom, zda jste v perfektní kondici, nebo jste dosud nic nedělali 🙂

Jistě to nebude dlouho trvat a při pravidelném cvičení pocítíte pozitivní změny a budete se cítit zkrátka skvěle!

Napsali jste mi

Na cvičení Online pilates jsem narazila náhodou při neúspěšném hledání cvičení pro těhotné, které bych zvládala. Největší úspěch jsem měla s videi v angličtině podle kterých vidíte jak cvičit, ale netušíte na co se soustředit, na co si dát pozor, jak správně dýchat a spoustu dalšího. Proto jsem byla ráda, když jsem našla Online pilates cvičení, kde je věnována celá série videí jen pro těhotné. Paní cvičitelka je vždy milá, usměvavá a mluví k vám, jako by vás měla přímo před sebou, i když sedíte sami na karimatce v obýváku 🙂 A co mi cvičení dává?  Cvičím především cvičení pro těhotné, tak nemohu napsat, že mým cílem je ploché bříško 😀 , ale pro mě je hlavní, že cvičením zmírňuji bolesti zad, které se začaly postupně projevovat a také doufám, že toto cvičení bude pro mě velké plus u porodu.
Ráda bych napsala, že s cvičením neskončím hned po porodu, ale těžko si zatím představit jaké to bude až se malé narodí. Každopádně videa, kde se cvičí na štíhlý pas, boky a stehna jsou velice inspirativní a doufám, že je v budoucnu využiji.
PS: Velice se mí líbí cvičení ze zámku Loučeň, které je pro mě asi největším favoritem (z těch těhotenských).

Šárka D.

Dobrý den, Kristýnko,pilates s vámi jsem začla cvičit před 2-3mi měsíci, cvičila jsem během dne většinou v práci, kdy jsem měla chvilku,ale zjistila jsem, že na to nemám vždy čas a není to pravidelné. Tohle je třetí týden,kdy cvičím pravidelně každé ráno, už bych asi měla vidět nějaké výsledky ( ale to bych stále nesměla hřešit se sladkým:-))), ale určitě se cítím lépe, při cvičení na nic nemyslím, na práci na stres atd…. Vždycky když jsem něco cvičila, tak jsem si říkala ,kdy už bude konec a koukala na hodinky. Minulý rok,jsem chodila do posilovny, cvičit na strojích a s činkami,ale vůbec nic mi to nedalo,ani jsem na sobě nic nezpozorovala. Za to cvičení s vámi je cítit, že něco dělám. Vaše pilates,je uplně něco jiného, hrozně mě to baví, vy jste milá a moc příjemná a vždycky ten cvik popíšete,  je tomu rozumět. Určitě mám lepší držení těla, hlavně v práci,kde sedím celý den u pc, se snažím sedět rovně, i venku jsem narovnanější. takové ty vnitřní svaly cítím, že se zpevňují. + jako bonus cvičení ráno je, že si dám gelové polštářky pod oči a liftingovou masku na obličej, které po dobu cvičení fungují a já pak jdu do práce s rozzářenou pletí a ne kruhy pod očima:-)))

Monika M.

Dobrý den, Kristýnko, cvičím s Vámi od března pravidelně každý den, již pozoruji na sobě výsledky a jsem z toho nadšená. Vaše cvičení na mě vyběhlo náhodou na instagramu a tak jsem si říkala, že jej zkusím a nelituji jediného odcvičeného dne. Je s Vámi radost cvičit. Děkuji moc, že jste založila online pilates a já po dlouhém hledání našla cvičení, které mě opravdu baví. Jste první se kterou cvičím, protože chci a ne protože musím 🙂 Mějte se krásně.

Tereza H.

Mám dvě malé děti – 1 a 2 roky. Mezi porody jsem moc nesportovala, takže po druhém porodu bylo mé tělo opravdu zničené. Měla jsem 25 kg nadváhu a mé tělo vůbec nedrželo pohromadě. Nemohla jsem se narovnat, měla jsem potíže se vstáváním ze země, nošením čehokoli děti nevyjímaje. I samotná chůze mi činila problémy, jen jsem se jakoby valila. Záda mě bolela téměř neustále. O potížích s vylučováním a intimním životem ani nemluvím. Cítila jsem se minimálně o 15 let starší. Chtěla jsem s tím něco dělat, proto jsem nejprve vyzkoušela cvičení podle jednoho fitness průvodce. Při něm jsem sice zhubla pár centimetrů v pase, ale poničila jsem si kolena, zápěstí a lokty, záda se ještě víc zhoršila a přidaly se bolesti hlavy, takže jsem s tím musela přestat. A popravdě mě to ani moc nebavilo, jen jsem byla pokaždé úplně vyčerpaná. Už dlouho předtím jsem chtěla chodit na pilates. Jenže všechny kurzy v mém okolí jsou beznadějně plné, navíc ztráta času cestováním pro mě byla značná. Se dvěma dětmi s minimálním hlídáním to pro mě tedy nebylo možné. Potom jsem před cca 3 měsíci objevila Online pilates. Nejprve jsem začala cvičit videa zdarma na diastázu, kterou jsem taky trpěla. Překvapilo mě, jak moc mě to bavilo, jak skvěle jsem se u toho zrelaxovala a jak mě to nabíjelo energií. Další efekt, který jsem postřehla za pár týdnů bylo viditelně plošší břicho a diastáza menšího rozsahu. Zakoupila jsem si tedy členství a začala cvičit denně i podle dalších videí, hlavně na břicho, nohy, zadek a záda. Výsledkem je, že po 3 měsících obleču místo velikosti 44 velikost 42 a někdy i 40! Nic mě nebolí, mohu se svými dětmi držet krok, jsem méně podrážděná. Diastáza je pryč a potíže s inkontinencí a vylučováním také. Končeně se mi zase můj odraz v zrcadle líbí a necítím se jako stařena. V současné době se snažím cvičit podle plánu na blogu, nebo využívat krátká videa, která jsou moje oblíbená. Vždy mě cvičení nakopne, cítí se pružná, silná a plná energie. Určitě doporučuji všem maminkám. I když toho času máme opravdu málo, tak Online pilates je pro mě řešení. Mnohokrát děkuji za záchranu těla i sebevědomí. 🙂

Katka Černá

Dobrý den, cvičím s vámi již několik dnů a chci vám moc poděkovat. Mnoho měsíců jsem hledala cvičení, které by mi v mých 50 letech vyhovovalo a taky mě bavilo, což mi pro dlouhodobost přijde nejdůležitější a konečně jsem ho našla na onlinepilates. Ještě jednou děkuji a fandím vám, jste moc šikovná. Hezký den.

Mirka Kuželová
Již nějakou dobu se snažím do svého života zařadit cvičení, avšak tak populární Hiit tréninky a jim podobné, vůbec nejsou pro mě a nesedí mi. Na onlinepilates.vz jsem narazila náhodou díky doporučení na Instagramu a ihned mě nadchlo.
Byla jsem překvapená, jak jsou cvičení koncipovana, krátké i dlouhé, speciálně zaměřené, na celé tělo.
Cvičím pravidelně jenom jeden měsíc a já opravdu vidím výsledky. Nejen na postavě, ale především v provedení cviků. Na začátku jsem např. tolik opakování nezvládla, teď ano.
Především ale musím vyzdvihnout mě břicho. Jsem nějaký čas po operaci břicha a veškeré posilování bylo pro mě bolestivé a nepříjemné. Díky cvičení na pánevní dno a po porodu jsem si tuto oblast dala dohromady a aktuálně zvládám i přímé posilování na břicho.
Baví mě dodržovat harmonogram cvičení na blogu, ale i si cvičení skládám sama. Nikdy bych nečekala, že se na cvičení budu těšit. Hledat si na něj čas a stane se tak součástí mého života. Cvičí se mnou přítel, který avšak se věnuje veslování, si cviky pochvaluje a skuhrá jako já :))
Tereza Jeřábková

Milá Kristýnko, děkuji moc za Vaše perfektní cvičení! Cvičení je vyvážené, pestré a vámi moc mile a profesionálně podané 😊👍❤️

Hanka Vaňásková

Hodně mi pomohlo od vás cvičení jak se vyhnout bolestem krku a šíje. Snažila jsme se o cvičení přes YouTobe a jedenkrát týdně chodím pilates cvičit a můžu vám říct, že jsem měla takové bolesti krční páteře a skoro 14dní migrénu. Už jsem chtěla skončit se cvičením a pak jsem narazila na vaše stránky. A ustoupila bolest – není úplně zažehnána:-) ale cítím úlevu…

Jana Fišerová
Online pilates s Kristynkou Karmazinovou patri nedilne uz 2 roky k memu zivotu😊Naprosta bomba, ktera me rozhybala, dodala mi energii, radost z pohybu, pomohla mi zformovat postavu a hlavne – v mem (tedy vyssim!) veku – odbourala bolest zad, hlavy a krcni patere. Moc me bavi lekce, ktere Kristynka vzdy provazi usmevem a komentuje tak srozumitelne, ze i zacatecnici pochopi zakladni principy cviceni. Bonusem je, ze jednotlive lekce jsou velice variabilni co do druhu a delky cviceni, navic Kristynka meni cvicebni pomucky a ze spousty videi si lze vzdy vybrat, na kterou cast tela se chci zamerit👍Rozhodne tady nehrozi zadny stereotyp. Skvele je, ze Kristynka nasklada jednotliva videa na 6 cvicebnich dni v tydnu, a tak  nemusim nic pracne dohledavat a kombinovat😊 Doporucuji vsem, kteri maji chut pro sebe neco udelat – ten bajecny pocit po cviceni je nad zlato… Dalsi vyhodou je nizka cena a moznost cvicit kdykoliv👏👏
Miluše Vandělíková
Pilates jsem propadla asi před dvěma lety, ale často jsem bojovala s nedostatkem času na cvičení. Potom jsem objevila Onlinepilates.cz a to se stalo mojí malou závislostí. Videa jsou návodná, takže se nemusím pořád dívat na obrazovku a přesto vím, co a jak cvičit. Nejraději mám týdenní plány, protože nemusím moc přemýšlet nad skladbou cviků a zároveň nevynechávám žádnou partii. Za první dva měsíce cvičení s Kristýnkou mi úplně zmizely migrény, zpevnila se mi postava a přestala mě bolet záda. Navíc mám u cvičení pocit, že cvičím s kamarádkou. Pokud se chcete cítit skvěle a dopřát si každý den svoji malou chvilku relaxace, můžu Onlinepilates.cz jen a jen doporučit.
Klára Májková