• Stopáž:21:40 minut
 • Kategorie: Záda
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Tohle cvičení jsem sestavila tak, aby pomohlo od bolesti zad, která je způsobená většinou z přetížení. Pokud máte sedavé zaměstnání, hrbíte se na učením, nebo máte jinak fyzicky náročnou práci, tyhle cviky vám pomohou. Jsou také ideální pro maminky, které kojí a často nosí miminko. Nicméně pokud máte akutní bolest zad, cvičte až po konzultaci s lékařem.

K této lekci budete potřebovat jen podložku a ručník.

10 Comments
 1. Adéla

  Toto cvičení na záda jsem si velmi oblíbila! Vždy si pořádně protáhnu záda a uvolním! Líbí se mi, že cvičení na záda se objevuje vždy v každém týdnu.

  • Kristýna Karmazínová

   Díky moc!To jsem ráda, sama mám také moc ráda cvičení na záda, nemůžu už bez toho být 🙂

 2. Adél

  Toto cvičení na záda jsem si velmi oblíbila! Vždy si pořádně protáhnu záda a uvolním! Líbí se mi, že cvičení na záda se objevuje vždy v každém týdnu.

 3. Kateřina

  Děkuji za toto video🙏. Velmi příjemná sestava pro bolavá záda😊.

  • Kristýna Karmazínová

   děkuji, jsem moc ráda, že se líbí. ted bude nové video na záda, co by se Vám mohlo také líbit – více zaměřené na horní polovinu zad.

 4. Hana

  Děkuji moc za toto video. Všechna vaše cvičení jsou úžasná, ale jak už jsem vám psala, tak ta na záda jsou přímo balzám. A pokud chystáte další, moc se těším!!! 🙂
  .

 5. Petra

  Super cvičení na záda. Moc mi pomáhá 😊

  • Kristýna Karmazínová

   super, to jsem ráda!❤️

 6. Milu

  Úžasný balzám toto cvičení, Kristýnko😊 Ten pomalý rytmus a Váš klidný hlas báječně zklidňuje … Je to perfektní změna s posilováním. Díky a krásné dny🙋‍♀️🙋‍♀️

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat