Video je dostupné pouze předplatitelům.

Další příjemné protažení celého těla. Je ideální na tzv. rest days – dny po nějakém náročnějším cvičení, pms, nebo když se vám zkrátka nechce cvičit intenzivně, ale máte potřebu se pěkně protáhnout. Doporučuji i ráno, skvělý start do nového dne, nebo i večer pro lepší spaní.

Doufám, že to pro vás bude příjemný relax🌴🌴🌴

 • Stopáž: 25 minut
 • Kategorie: celé tělo 
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

5 Comments
 1. Lenka

  Kristýnko,
  dnes jsem se ráno necítila dobře. Přemýšlela jsem, že dnes cvičit nebudu, ale podívala jsem se na dnešní cvičení a bylo to jasné. Bolest hlavy se rozpustila. Dnes prostě jsem poslechla své tělo. Děkuji za opět pěkné cvičení.

 2. Petra

  Kristynko,úžasné uvolnění zad. Dekuji za ne🙌🏻

 3. Barbora

  Ta nová videa jsou opravdu luxusní. Protahování je pro mě stále největší výzva, protože jsem zoufale zkrácená 😀

 4. Hanka

  Dobrý večer, Kristýnko, včera jsem se po týdnu vrátila z hor. Neměla jsem náladu na dynamické cvičení, ale přesně na takové protažení jako je v této lekci. Děkuji za fajn protažení a uvolnění celého těla.

 5. Dobrý večer, perfektní protažení, krásné uvolnění. Děkuji!!!!!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat