• Stopáž: 39:06 minut
 • Kategorie: celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Pilates na celé tělo s overballem

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Pojďte si zacvičit s touto jednoduchou pomůckou! Díky overballu dostanou tradiční cviky trochu jiný rozměr.

11 Comments
 1. Štěpábka Honzíková

  Milá Kristýnko,
  jako začátečníkovi s nadváhou jsem si moc oblíbila cvičení s overballem. Cviky se mi provádí snadněji, jelikož při pouhém stlačení míčku se mi zaktivuje břicho a lépe se mi cvičí. Cvičím podle Vašich videí pouze měsíc a nikdy bych nevěřila tomu, jak sama pociťuji každým dnem zlepšení. Ze začátku jsem některé cviky vůbec nezvládala, tak jsem si po tu dobu cvičila něco jiného, a když jsem cvik postupem času zvládla, měla jsem velkou radost :-)). Moc by mě potěšilo, kdyby bylo natočené ještě nějaké video s tímto míčkem, trošku kratší do 20 ti minut, jelikož někdy raději cvičím 2x denně kratší čas. To, jak mi cvičení pomáhá na záda a jak dobře se po každém cvičení cítím, jsem Vám již psala:-))
  Moc, moc, moc děkuji za všechna Vaše videa, díky Vám jsem začala cvičit a cvičím s radostí :-))
  Štěpánka

 2. Štěpánka Honzíková

  Omlouvám se za chyby v předešlé zprávě….napíši větu, pak půlku přepíši a zbytek neopravím…. ach jo :-)) takže – jako začátečnice jsem si oblíbila všechna Vaše cvičení :-)))))))

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji, Štěpánko!! Chybky vůbec neřesti, jsem moc ráda, že se Vám cvičení líbí a děkuji za tip, slibuji, že vymyslím kratší video s míčkem na celé tělo 🙂

 3. Lucie

  Milá Kristýnko,
  tak tohle byla bomba! Víc takových cvičení! Pěkně jsem to cítila. Zítra se asi nehnu:-D Ten míček tomu dá větší šťávu. Moc jsem si to užila. Cviky na břišní svaly byl masakr:-) a to už mám něco odcvičeno. V pilates jsem úplný začátečník, ale po všech těch HIITech, kettlebellech, různýho skákání apod. mě pilates čím dál tím víc mile překvapuje. Hlavně na moje bedra a pánev je to přesně to co teď potřebuji. Takže moc děkuji. Jste skvělá!
  Lucka

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji moc, Lucko, takovéhle zprávy mě vždy moc potěší a motivují natáčet dál, díky!!❤️

 4. Milu

  Kristynko, opet palec nahoru za napaditou lekci – micek je osvezenim a po pravde ve 2 cvicich jsem se lehce ulejvala, proste to neslo🥴🥴Preji dalsi pekne napady, dobrou naladu av tomto chripkovem obdobi pevne zdravi🌞

  • Kristýna Karmazínová

   Dekuji,Miluško, mám v plánu natočit i další s míčky 🙂 Pevné zdraví i Vám!

 5. Petra

  Prosím víc cvičení s overballem, je to moc fajn 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   děkuji, ano ano, zapracuji na tom 🙂

 6. Andrea

  Bylo to moc super děkuji:). Andy

  • Kristýna Karmazínová

   to jsem ráda, díky!🥰

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat