• Stopáž: 33:10 minut
  • Kategorie: celé tělo
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


High intesity interval training

Video je dostupné pouze předplatitelům.

HIIT = High Intensity Interval Training. Tento trénink jsem sestavila záměrně pro vás, co si chcete zacvičit opravdu intenzivně a zlepšit si tak celkovou kondici. I Pilates se dá cvičit intervalově! A musím říci, že tento trénink dává dost zabrat mě, ale i mužům, co ho zkoušeli. Takže pokud bude pro vás příliš náročný, nezoufejte, časem se to zlomí. Tohle je trénink, který spaluje kalorie! Zkuste si ho zacvičit třikrát týdně a výsledky se jistě dostaví!

2 Comments
  1. Jana

    Zdravím v novém roce a chci poděkovat za masakrální start :-) Při lehu na zádech se mi pěkně klepaly nohy a dneska tedy trpím :-) Chůze ze schodů a při sedání a zvedání to je tedy síla :-) Bolí mě celé tělo!!! Poslední dobou jsem tomu cvičení moc nedávala a tělo pěkně polevilo. Ale opět se ráda vracím a jsem moc ráda, za vaše týdenní plány. Blahopřeji k miminku a přeji hodně zdravíčka celé rodince a spoustu spokojených zákaznic. Janča.

  2. Jarka

    Super jsem si zacvičila a také se mi teď klepou nohy 😀

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

vymazat formulářOdeslat