• Stopáž: 33:10 minut
 • Kategorie: celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


High intesity interval training

Video je dostupné pouze předplatitelům.

HIIT = High Intensity Interval Training. Tento trénink jsem sestavila záměrně pro vás, co si chcete zacvičit opravdu intenzivně a zlepšit si tak celkovou kondici. I Pilates se dá cvičit intervalově! A musím říci, že tento trénink dává dost zabrat mě, ale i mužům, co ho zkoušeli. Takže pokud bude pro vás příliš náročný, nezoufejte, časem se to zlomí. Tohle je trénink, který spaluje kalorie! Zkuste si ho zacvičit třikrát týdně a výsledky se jistě dostaví!

7 Comments
 1. Jana

  Zdravím v novém roce a chci poděkovat za masakrální start 🙂 Při lehu na zádech se mi pěkně klepaly nohy a dneska tedy trpím 🙂 Chůze ze schodů a při sedání a zvedání to je tedy síla 🙂 Bolí mě celé tělo!!! Poslední dobou jsem tomu cvičení moc nedávala a tělo pěkně polevilo. Ale opět se ráda vracím a jsem moc ráda, za vaše týdenní plány. Blahopřeji k miminku a přeji hodně zdravíčka celé rodince a spoustu spokojených zákaznic. Janča.

  • Kristýna Karmazínová

   Moc děkuji, Jani!❤️ Haha no tak tohle dobře znám, ale ono se to zlepší – zlepšilo? 🙂 omlouvám se za pozdní odpověď

 2. Jarka

  Super jsem si zacvičila a také se mi teď klepou nohy 😀

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji! To věřím a nemyslete si, také se mi po tomhle cvičení klepou 😀

 3. Martina

  Než jsem si tohle zacvičila, měla jsem za to, že jsou mé břišní svaly celkem v kondici…no bylo to kruté!!! Ale super.
  Po docvičení jsem se ještě celá propocená natáhla na postel, jakože se vydýchám a stalo se něco, co nikdy dřív, já jsem ve vteřině USNULA!!! Byl z toho 20timinutový šlofíček, ale jakože kóma, nicméně potom jako znovuzrozená. Fakt super, děkuji.

  • Kristýna Karmazínová

   😂😂👏🏻 tak to je sranda, díky moc za zpětnou vazbu😘

 4. Hana

  Děkuji moc, super, ale tedy uvidíme co moje tělo bude říkat zítra. Po téměř 2 měsících cvičení vašich videí a téměř vymizení bolesti zad, jsem se rozhodla jít do něčeho akčnějšího… 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat