• Stopáž: 15 minut
 • Kategorie:
 • Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


ABS s činkou

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Intenzivní cvičení na celé břicho. Pro ještě větší efekt můžete použít jakékoliv závaží, např. malou lahev s vodou, nebo činku. (ve videu mám 1 kg)

6 Comments
 1. Pavla

  Skvělé cvičení na břicho. 🙂 Je to moje problémová partie, byla bych ráda za více břišních posilovaček. Mám jen problém se zvedáním hlavy z podložky. Při více cvicích, kde se pokládá a zvedá hlava z podložky, ji pak musím při cvičení nechávat stále zvednutou. Z podložky už ji prostě nejsem schopna zvednout. A pak mě bolí krk (ne krční páteř), ale celý z boku i ze předu.

   • Pavla

    Děkuji Kristýnko, pěkné video. Ano, moje chyba byla, že mám bradu předsunutou nahoru. Když ji přitáhnu k hrudníku je to mnohem lepší, ale při více opakováních mi to jde těžko stále bradu držet u hrudníku. Možná mám trochu kulatější záda a nejde mi to moc přirozeně. Trochu komfortněji se cítím, když si dám pod hlavu třeba složený ručník. Může to být?

    • Kristýna Karmazínová

     Ano, určitě, podložte hlavu, nebo provádějte cviky s hlavou na podložce😉

 2. Raduza

  Skvělé jako vždy. To bude figura 👌👍

 3. Milu

  Kristynko, parada. Ja proste miluji ruzne cvicebni pomucky, velmi to osvezi – byt jen na chvilku – lekci👏👏A mam uplne stejny problem jako Pavla. Dekuji za odkaz a preji slunce jak v dusi, tak na nebi😊

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat