• Stopáž: 7:21 minut
 • Kategorie: krk
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Jak se vyhnout bolestem šíje při cvičení

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Pilates je úžasné cvičení, ale při špatné technice může někoho odradit pro bolesti krku a šíje po lekci. V tomto tutoriálu si předvedeme základní chyby při zvedání hrudníku při cvičení. Většina cviků na břicho se cvičí se zvednutou hlavou z podložky, takže je důležité dát pozor na pár věcí, které si v tomto videu vysvětlíme, ať můžete ze svého cvičení získat maximum!

3 Comments
 1. Akrabka

  Skvele, bolest sije me take trapi. Z toho , co jste ukazala na videu, mi nejvice pomaha mit ten micek mezi stehny. Tam teprve citim, ze zabiram spravnymi s svaly. Diky moc 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   Tak to je super, jsem ráda, že video pomohlo! 🙂

 2. Petra

  Krásně vysvětleno 🙂 Špatně jsem cvičila a bolel mě z toho krk, teď už vím proč 🙂 Tyhle videa jsou na začátek dokonalý 🙂 Děkuji 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat