• Stopáž: 23:35 minut
 • Kategorie: Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Tuhle sérii cviků jsem sestavila speciálně na ráno, kdy je naše tělo ještě ztuhlé a potřebuje se pořádně protáhnout. Je tedy ideální na ráno, ale stejně tak se vám bude hodit i po náročnějším dnu. V této lekci budeme cvičit pomaleji, takže je vhodná pro začátečníky, ale i pro oprášení základů. Cviky budu také více vysvětlovat.

8 Comments
 1. Andrea

  Pro me uplne idealni cviceni 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   Díky, to jsem ráda! 🙂 ❤️

 2. Barbora

  Krásná volnější lekce – ještě mě bolí celé nohy (hlavně vnitřní stehna) po středeční lekci 😀 Takže dnes jsem si to moc užila. Jen vždy cítím – a štve mě to – jak strašně jsem zkrácená. Hlavně všechny ty vazy kolem kyčlí… Díky moc, užívám si ty lekce každý den 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji moc, Baru! To je super, že cvičíte každý den ?? A nenechte se vytočit nějakým zkrácením, dejte tělu čas a uvidíte, jak se vše zlepší ??

 3. Ina

  Skvělé video, postup.. Jsem úplný začátečník a tohle je přesně to co jsem potřebovala. Kolik minut denně je ideální cvičit aby byly znát výsledky?
  Díky moc Ina

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji! Na začátek úplně stačí pravidelně 10 minut. Uvidíte, že časem budete přidávat. Pravidelnost je důležitá😉

  • Kristýna Karmazínová

   děkuji! Stačí ze začátku 10-15 minut každý den😉

   • andrea.kulichova

    Krásný skok do nového dne 😃,Vaše videa mě úžasně nakopavají 👍🌹

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat