• Stopáž: 23:35 minut
 • Kategorie: Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Tuhle sérii cviků jsem sestavila speciálně na ráno, kdy je naše tělo ještě ztuhlé a potřebuje se pořádně protáhnout. Je tedy ideální na ráno, ale stejně tak se vám bude hodit i po náročnějším dnu. V této lekci budeme cvičit pomaleji, takže je vhodná pro začátečníky, ale i pro oprášení základů. Cviky budu také více vysvětlovat.

4 Comments
 1. Andrea

  Pro me uplne idealni cviceni 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   Díky, to jsem ráda! 🙂 ❤️

 2. Barbora

  Krásná volnější lekce – ještě mě bolí celé nohy (hlavně vnitřní stehna) po středeční lekci 😀 Takže dnes jsem si to moc užila. Jen vždy cítím – a štve mě to – jak strašně jsem zkrácená. Hlavně všechny ty vazy kolem kyčlí… Díky moc, užívám si ty lekce každý den 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji moc, Baru! To je super, že cvičíte každý den ?? A nenechte se vytočit nějakým zkrácením, dejte tělu čas a uvidíte, jak se vše zlepší ??

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat