• Stopáž:35:50 minut
 • Kategorie: Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Zpět do formy nejen po porodu

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Vítejte u pilates lekce na celé tělo, kde budeme tvarovat nohy, břicho, paže, ulevíme od bolesti zad a skvěle se protáhneme.

11 Comments
 1. Martina Kantorová

  Dobrý den, chtěla bych si předplatit členství. Moc děkuji MK

  • Kristýna Karmazínová

   Dobrý den, zaregistrujte se a postupujte dle instrukcí – platba příkazem/přes PayPal Díky a doufám, že si cvičení užijete!

 2. Míša Krajčová

  Děkuji za tohle video, je naprosto perfektní.I když si orecevzetí nedávám, letos jsem si slíbila jedno; pravidelně a to jaždy den cvičit onlinepilates.diky Kristýnko jste skvělá?

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji, Míšo! Moc mě to těší a jsem ráda, že se mnou cvičíte! 🙂 Přeji vše nejlepší do nového roku!

  • Kristýna Karmazínová

   to jsem ráda, děkuji!:-)

 3. Barča

  Kristýno dobrý den, ztuhlé kvadricepsy – ty mohou za to, že mám problém držet nohu rovně point směrem ke stropu v lehu na zádech? Co s tím zle dělat? Jakým způsobem je „protáhnout“? Pokud nohu pokrčím, není to ono,cítím, že se flákám :).
  Chválím Vaši houževnatost po porodu, super změna, doufám, že i já se toho OTP zbavím… Ten je asi hlavně o stravě, já zkouším keto (stravou, ne pytlíky), ale ne tak zcela striktní, pečivo 1 x denně zařazuju – žitné, kváskové, které si peču. Jen dětem to moc nejede, tak je to trochu pakárna.
  Jinak díky, jsem moc spokojená s Vaším vedením, i když stále nezvládám ty dlouhé série u některých videí :). Pěkný den, Barča

  • Kristýna Karmazínová

   Zdravím, Barčo, jsem si jistá, že shodit ten OTP zvládneme spolu! 🙂 Máte pravdu, je to hlavně o stravě, kterou musíme uzpůsobit tak, aby OTP zmizel a vynikly naše pilatesem vyrýsované svaly! Ony tam jsou, všechny ten 6-pack máme, jen jde vydět, až když shodíme ten tučíček 😀 Takže přeji hodně úspěchů! Budu ráda za recept na žitný, nebo jiný fit chléb 🙂 Také mám v plánu začít péct. Nebojte, dlouhé série, co jsou teď náročné zkuste zase za nějakou dobu zopakovat a při pravidelném cvičení Vám slibuji, že uvidíte pokrok, zesílíte a už pro Vás nebudou tak náročné.
   Teď k protažení kvadricepsů:
   Takže ve stoje přitáhněte 1 patu k zadku – chytněte se za nárt přitahované nohy, tlačte nártem do dlaně a zároveň nohu přitahujte k zadku 2. rukou se o něco můžete přidržet, např. o židli – důležité je nemít koleno protahované nohy příliš vepředu- takže ho dejte na úroveň druhého kolene a srovnejte pánev, aby byla na středu + rovný postoj, vytahujte se nahoru.
   Zkuste vždy před cvičením kroužků nohu protáhnout – zastavte video a protáhněte takhle plus ještě vleže přitahování nohy k sobě a zároveň propínání v koleni. Zkuste to a dejte vědět 🙂 Krásný den, KK

 4. Klára

  Cvičím s Vámi pátý den (dva dny videa zdarma, potom jsem si předplatila) a jsem nadšená! Videa rychle utíkají a cítím se opravdu skvěle. Do viditelných výsledků je ještě daleko, ale nutím se i přes celý den a na vycházkách s miminkem stahovat spodní bříško a mít rovná záda.. A hned se cítím mnohem lépe. Děkuji za Vaše videa! 🙂

 5. AH

  Dobrý den,
  Kolikrát týdne bych tuto sestavu měla cvičit aby to mělo efekt? Chodím taky 2x týdne do bazénu. Stačí tedy taky 2x?
  Pokud budu doplňovat nějakým hiit apod. cvičením na spalování, je dobré ho doplnit před nebo po této sestavě? Děkuji vám, cvičí se s vámi skvěle 👌👌

 6. Pavlína S.

  Dobrý den, moc děkuji za perfektní videa, příjemně se s vámi cvičí a jsem moc ráda, že jsem si koupila předplatné.
  Cvičím skoro každý den a je to prima, cítím se lépe a lépe. Děkuji. 🙂👍💖

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat