Toto cvičení na celé tělo je vhodné pro všechny – ať už jste začátečníci nebo už nějakou dobu cvičíte, jistě si cvičení užijete. Téměř každý cvik lze upravit, takže si vyberete podle své úrovně. Kdykoliv video zastavte a odpočívejte 🙂

 

8 Comments
 1. Miluse

  Mam zajem o pilates

 2. Michaela

  3den už cvičit podle tohoto videa, strašně mě to chytlo, a nebolí tolik zadá, bedra. Děkuji za srozumitelnost pro nás začátečníky?

  • Kristýna Karmazínová

   Moc dekuji! Pilates je proti bolestem zad zkrátka super 🙂

 3. Martina

  Jsem ráda za tohle video .pouštím si po operaci kolena už 4 měsíc c očím pravidelně pilates a zhubla jsem 20 kg a vrátila se na svou váhu po 3 dětech doporučuji a makejte Martina

  • Kristýna Karmazínová

   Tak to je skvělé! Díky a ať se daří! ❤️

 4. Míša

  Pro mě je toto video top, cvičím denně a střídam s desetiminutovkou na pánevní dno. Děkuji Kristýnko za skvělá videa i komentáře, vždy si je ráda přečtu. Jsi pro mě inspirativní co se týká hubnutí. Snad i mě se konečně podaří břiní prstenec odstranit ?

  • Kristýna Karmazínová

   Moc děkuji, to mám radost!! 🙂 Určitě se to podaří! p.s. mám stejný cíl! 😀

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat