• Stopáž: 19 minut
 • Kategorie: Dolní polovina těla
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


závaží dolní polovina těla

Video je dostupné pouze předplatitelům.

V této lekci se zaměříme na posilování a tvarování celé dolní poloviny těla, ale ucítíte i šikmé břišní svaly a tyto cviky jsou prospěšné i na záda.

Toto cvičení je vhodné bez závaží i pro začátečníky! Používám 1kg kotníková závaží , ale můžete zvolit i lehčí, nebo žádné, nebo jej během lekce odložit.

10 Comments
 1. Markéta

  Dobrý den,
  jen jsem Vám chtěla říct, že cvičení s kotníkovým závažím je naproste skvělé. Sice mám pouze 0,5 kg kotníkové závaží, ale i tak to byla síla. Třásly se mi ruce i nohy a myslela jsem si, že to bude poje poslední hodinka, ale zvládla jsem to 😀 Děkuji za skvělá videa 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   Moc děkuji, Markétko!Tak to jde super, jste skvělá!👏🏻 Také mám závaží ráda, hlavně když není moc času a chci cvičení opravdu cítit 😊

 2. Tak jsem se konečně odhodlala začít 🙂
  začala jsem tímhle videem nohy jsou v jednom ohni :o)zatím to bylo bez závaží, ale určitě dokoupím:)

  odpoledne jdu na další video 🙂
  pecka

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji moc, to jsem ráda!! A super, začít a vytrvat a výsledky se 100% dostaví😘

 3. Martina

  Jsem absolutním fanouškem kotníkových závaží, je to skvělé a je to vidět! Cvičení s Vámi mi nádherně vyštíhlilo nohy, okolí to nemohlo nepostřehnout a chválí:) Děkuji.

  • Kristýna Karmazínová

   Jééé tak to je super!!děkuji, také je mám ráda, ok natočím další!👍🏻

 4. Pavla

  Skvělé cvičení, makačka jako hrom. 🙂 Moc se mi líbilo také předchozí 12-ti minutové video s kotníkovým závažím, ale nešel mi tam napsat komentář. Tak až tady chválím, moc super! 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   děkuji moc, komentáře se schvaluji, takže se zobrazí až později, je to kvůli mrakům spamu🙈

 5. Vali

  Dobrý den, Kristýnko,
  také se přidávám – obě videa super 🙂 Díky za skvělá cvičení!!!

  • Kristýna Karmazínová

   moc moc děkuji!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat