• Stopáž: 15:59 minut
  • Kategorie: Dolní polovina těla
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Zadek a zadní strana stehen

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Tvarujte stehna ze všech stran, hýždě a hamstringy v tradiční pilates pozici – mostu na ramenou neboli shoulder bridge. Tyhle cviky budete určitě cítit a doufám, že si cvičení v shoulder bridge zamilujete stejně jako já.

2 Comments
  1. Milu

    Kristynko, nevim, proc me v shoulder bridge chytaly opakovane krece do lytek v pozici, kdy jsem sla do malych spicek .. Pritom kazde rano beru 1 horcik, protoze jsem v minulosti na krece v nohou dost trpela .. ale i tak jsem si cviceni uzila. Pekne dny?

    • Kristýna Karmazínová

      Miluško, je to možné. Zkuste jít jen do nízkých pološpiček a kdyby to stále vadilo, tak nechte chodidla na podložce. Krásné dny i Vám! ??

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat