• Stopáž: 23:21 minut
 • Kategorie: Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Pomalejší lekce vhodná pro začátečníky, nebo pro ty, co mají raději klidnější tempo. Čeká vás mix pilates cviků, včetně tradičních. Procvičíme celé tělo – přímé i šikmé břišní svaly a celý střed těla, celé nohy a zadek a nezapomeneme ani na záda.

9 Comments
 1. Bohdana

  Skvělé,dlouho jsem necvičila,délka cvičení mí vyhovuje.Doufám,že vytrvám a zlepším kondičku.Děkuji Bohdana

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji, to mě moc těší! Určitě se kondice zlepší a lehce zvládnete i náročnější videa.

 2. Míša Váňová

  Kristýnko ☺️
  Dnes jsem si s Vámi premiérově zacvičila a i když v Pilates nejsem žádný začátečník, tak to bylo úžasné. ? někdy je opravdu méně více a tohle je důkaz, jak propojit tělo a mysl, nikam nespěchat a hezky si to užít ☺️
  Krásně, srozumitelně lekci vysvětlujete. ??
  Moc děkuji ?‍♀️?

  • Kristýna Karmazínová

   Míšo, moc děkuji! A velice si vážím toho, že se Vám lekce líbí, právě i proto, že nejste začátečník ☺️ Zrovna u téhle lekce bych nečekala, že se bude tak líbit, asi bych měla natočit více pomalejších ☺️ Moc děkuji za zpětnou vazbu! ?

 3. Hana

  Mám odcvičeno, velmi příjemné cvičení, moc se mi líbilo.

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji moc!

 4. Milu

  Tak tohle cviceni bylo pro me, Kristynko, novinkou👏A jak to nekdy byva v zivote nutne zpomalit, tak presne tak jsem si tuto lekci vychutnala🌼 Moc pekne, dekuji a krasne dny👋

 5. Jan

  Skvělé na ráno. Diky 🙂

 6. Martina

  Hned je mi líp, děkuji.

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat