Video je dostupné pouze předplatitelům.

Video na celé tělo za pár minut a ještě se stihnete protáhnout! Ideální, pokud nemáte prostor nebo čas vytahovat podložku. Stačí mít jen trochu prostoru kolem sebe a jdeme na to!

Pokud chcete, přidejte závaží (já mám 0.5 kg) a činky (já ,mám 1,5 kg) ale pokud nemáte, nebo začínáte, cvičte klidně bez závaží!

 • Stopáž: 19:54
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

8 Comments
 1. Vlaďka

  Jedním slovem paráda! Za 20 minut komplet posilování a protažení, značka ideál 👍Cvičila jsem hned po probuzení a cítím se perfektně nastartovaná do dnešního dne💪 moc díky!

 2. Irena

  Moc pěkné cvičení, škoda, že bylo tak krátké. Prosím i o nějaké další delší ve stoje.

 3. Jana

  Paráda…. příjemná změna cvička ve stoje:-)

 4. MiVa

  Obecně cvičení ve stoje nevyhledávám, ale toto se mi moc líbilo 👍 Při závěrečném protažení jsem velmi VELMI balancovala na jedné noze, takže mám pořád co zlepšovat 😁 A to je dobře! Krásné dny, Kristýnko 🙋‍♀️

 5. Petra

  Super . Více cvičení ve stoje prosím 🙂

 6. Ivča

  Skvělé cvičení, moc se mi líbilo 🤩👍

 7. Market

  Kristýnko, opět skvělé. Více cvičení ve stoje. Děkuji za pohodový začátek dne.

 8. Maruška

  Milá Kristýnko, super cvičení, dnes jsem byla “ při síle“, tak jsem si ho dala 2 x za sebou a cítím se nádherně 🙂👍❤️ Maruška

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat