Video je dostupné pouze předplatitelům.

Čeká nás další lekce s velkým míčem. To je vždy zábava a výzva zároveň! Budeme aktivovat  hluboký stabilizační systém, ale zaručeně posílíme svaly celého těla.

Ohledně velikosti míče – než jsem natočila první video, delší dobu jsem zkoušela různé velikosti míčů. Na internetu naleznete více tabulek ohledně správné velikosti gymnastického míče pro vaši postavu. Můžete zkusit vyhledat a koupit podle tabulky. Já jsem menší postavy(155 cm :), takže jsem podle tabulky na 65 cm. Nicméně se mi zdálo, že ten míč je dost malý. Proto jsem zvolila větší 75 cm a ten mi přijde akorát. Záleží na vás, vezměte co máte doma, nebo zkuste podle tabulky. Budu ráda, když mi dáte zpětnou vazbu, jak se vám cvičilo!

 • Stopáž: 31:28
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

5 Comments
 1. Míša

  Toto bylá skvělá lekce, pořádná makačka, moc mě to bavilo. Děkuji😊

 2. Radka

  Super, s míčem mě to bavilo🙃

 3. Maruška

  Parádní lekce, krásně jsem si zacvičila 🙂

 4. Lenka

  Kristýnko, super! Nikdy bych nevěřila, co vše je s velkým míčem možné a jak moc mě to s ním bude bavit. Dneska po tomhle cvičení pěkně cítím břicho, ale to jsem ráda, aspoň vím, že jsem něco dělala 😉. Děkuji 🍀☀️

 5. Iva

  Kristýnko, skvělé cvičení, děkuji ❣️❣️👍🙋

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat