Video je dostupné pouze předplatitelům.

Přeji vám krásné svátky! Pojďte si lehce zacvičit a protáhnout se. Zacílíme celé tělo v tomto krátkém vánočním videu 🙂 Můžete přibrat kotníková závaží (já mám 0,5 kg), ale klidně cvičte jen s váhou vlastního těla.

 • Stopáž: 14:06
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

3 Comments
 1. Jana

  Tak jsem to sice nestihla na Vánoce, ale na Boží hod… a jsem moc ráda 🙂 Krásné svátky….

 2. MilVan

  Také jsem odcvičila se zpožděním, ale nevadilo 😁 Přeji též mnoho energie, pevné zdraví a ať je ten další rok ve znamení dobrých událostí. Těším se na Vaší výzvu, Kristýnko, protože potřebuji nakopnout a začít ubírat kila navíc, která mě samozřejmě moc vadí!!!
  Mějte se hezky🙋‍♀️

 3. Veronika

  Krásné Vánoce a šťastný nový rok.

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat