Video je dostupné pouze předplatitelům.

Vítám vás v programu pro PMS fázi ženského cyklu. Tento program je vhodný i pro období MENOPAUZY, protože ji provází obdobné příznaky jako u premenstruačního syndromu.

Pokud stále máte cyklus, tento program je tedy určen pro druhou polovinu tzv. luteální fáze cyklu cca 5 dní před nástupem menstruace. To je období, kdy některé z nás pociťují únavu, změnu nálady, někdy i podrážděnost, nadýmání, chutě na sladké atd. Je to takový podzim našeho cyklu, kdy se tělo připravuje na zimu v podobě menstruace. V tomto období je důležité poslouchat své tělo a opravdu se nenutit do náročného cvičení. Není žádoucí zvýšená hladina kortizolu, naopak cvičení má být šetrnější a klidnější. Často se může stát, že i na začátku této fáze máme pořád ještě nějakou energii a chuť cvičit intenzivněji, obzvlášť pokud jste už více trénovaná a cvičíte pravidelně. Z toho důvodu jsem přizpůsobila první den a nabízím možnost cvičit s více pomůckami.

Symptomy PMS se objevují většinou 5 dní před menstruací, ale mohou se vyskytnout i dříve. V tom případě naskočte hned do programu, nebo vyberte jiné, klidnější video z knihovny.

Doufám, že se vám program bude líbit a těším se na zpětnou vazbu. Nezapomeňte,že není důležité ,,dotáhnout“ program do konce, ale užít si ho a získat z něj maximum benefitů pro své tělo. Proto si dny můžete libovolně přeskládat.

Těším se na vás!❤️

  • Stopáž: 01:15
  • Kategorie: CELÉ TĚLO
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat