• Stopáž: 23:48 minut
 • Kategorie: Pro těhotné
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Pilates flow pro těhotné, ale zacvičíte si dobře, i když těhotné nejste. Jednotlivé cviky budou plynout za sebou tak, abychom cvičily kontinuálně celou dobu a z tréninku vytěžily maximum.

13 Comments
 1. Barbora

  Vypadáte úžasně! Mám pocit, že termín se Vám již teď blíží? Moc na Vás myslím. Btw. silné paže se mi hodí i u starších dětí, než jen u toho našeho skoro ročního. Pětiletá se ještě ráda občas ponosí 😀

  • Kristýna Karmazínová

   Moc děkuji, Baru!! Pravda pravda, můj 4 letý také 😀

 2. Michaela

  super video, je tu malo videii pre tehotne, bude aj viac?

  • Kristýna Karmazínová

   moc děkuji, časem asi ano, ale 19 videí pro těhotné mi nepřijde tak málo 🙂 teď mám v plánu natáčet poporodní videa a pilates pro formování postavy s pomůckami atd.

  • Věra

   Taky jsem původně myslela, že je jich méně, ale když si v sekci Videa zvolíte Pro těhotné, vyjede vám jich dost vhodných v těhotenství:)

   • Kristýna Karmazínová

    👍🏼

   • Kristýna Karmazínová

    ano ano 😉

   • Kateřina

    Skvělé cvičení! Můžu cvičit videa pro těhotné už od 1. trimestru? Jsem s Vámi zvyklá cvičit už několik měsíců. V podstatě od 15 let cvičím :).

    • Kristýna Karmazínová

     děkuji!! ano, můžete😉 vždy poslouchejte své tělo. Já bývám v prvním trim. hodne unavena, tak jsem vždy cvičila klidnější cvičení a pak jsem zase přidala na intenzitě v druhém trimestru. Ale záleží na každém, zkrátka cvičte tak, aby to pro Vás bylo příjemné😉

 3. Věra

  Lekce se mi líbila strašně, jsem sice teprve na začátku 2. trimestru, ale dost funím a zjišťuju, že při válecím prvním trimestru jsem dost ochabla a zakrněla:) Ale jak je mi lépe, je i více motivace, tak se snažím každý den. Zatím mám za sebou čtyři různá těhotenská videa a všechna jsou úžasná, krásně plynou a jste prostě první, u koho když docvičím, se usmívám a mám na jazyku superlativa. Děkuju!!!

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji moc!!! To mám vážně radost😊

 4. Tereza

  Díky za cvičení. Tentokrát jsem si opravdu kvalitně protáhla. Občas se ještě po videu doprotahuji 😀 Díky moc

 5. Tereza Vimrová

  Krasna lekce, jste tak prijemna a sympatická, ze by s vami clovek cvicil cely den. 😊

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat