Video je dostupné pouze předplatitelům.

Toto video je pro svůj pomalejší start ideální na dny, kdy jste trošku línější, nebo cítíte svaly z předchozích dní. Nebo i pro dny, jako PMS, či během periody. Budeme více protahovat, ale i posilovat celé tělo a zakončíme příjemnou relaxací. Video vzniklo na pláži v Ras Al Khaimah, tak si můžete vyzkoušet cvičení u moře na pilates pobytu s námi😉🌴

 

 • Stopáž: 48:33 minut
 • Kategorie: celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

3 Comments
 1. Jana

  Krásné cvičení….. potřebovala jsem protáhnout, tak jsem do toho šla už dnes a nenásilnou formou jsem si nečekaně 🙂 i zaposilovala….

 2. Vlaďka

  Nazvala bych to 2 v 1, protahování i posilování, za mě perfektní, dávám 👍😊 Přesně u tohoto cvičení jsem si uvědomila, jak se mé tělo díky Vašemu cvičení mění, Kristýnko. Mám pocit, že se tak nějak narovnávám, prodlužuju, natahuju😊 Děkuji!

 3. MilVan

  Zpočátku nenápadné protahovací cviky a pak šupky dupky a posilujeme. Moc se mi lekce líbila, užila jsem si obojí, protože obojí bylo vydatné👌 No a křik racků a šum oceánu k tomu – jak kdybych byla na pláži také😊Krásné dny🙋‍♀️

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat