• Stopáž: 26:23 minut
 • Kategorie: Nohy, břicho, dolní polovina těla
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

V tomto videu budeme posilovat a tvarovat celou dolní polovinu těla, ale i šikmé břišní svaly a pas!

20 Comments
 1. Radka

  Dobrý den,
  moc ráda s Vámi cvičím, videa jsou skvělá, bohužel některá mi nejdou spustit. Děkuji.

  • Kristýna Karmazínová

   Moc se omlouvám, už na tom pracujeme, snad se nám to podaří opravit co nejdříve.

  • Kristýna Karmazínová

   Dobrý den, děkuji moc a omlouvám se, už na tom pracujeme.

 2. Miroslava

  Dobrý den, bohužel video nejde spustit. Točí se,ale nenaběhne čas a spuštění. Děkuji

  • Kristýna Karmazínová

   Moc se omlouvám, už na tom pracujeme, snad se nám to podaří opravit co nejdříve.

 3. Michaela

  Skvělé video?Odcvičla jsem ho celé , ale pro mě je nejhorší předklon v sedě,a protažení nohou, táhne to všude i na hlavě, musím ještě hooodně cvičit, aby se to uvolnilo. Moc mě to baví a po cvičení mám mnohem více energie. Děkuji a přeju hezké léto a pohodové těhotenství.

  • Kristýna Karmazínová

   Moc děkuji, Míšo! Jsem ráda, že Vás cvičení baví a to s tou energií máte pravdu, mám to stejně! K tomu zkrácení – zkuste častěji cvičit stretchingová videa a třeba i v některých pozicích zůstat déle, zastavit video a prodýchat to (ale nejít do bolesti, ať je to příjemné) Uvidíte, že časem se vše zlepší 🙂

 4. Milu

  Predne, Kristynko, gratuluji k bozehnanemu stavu a jsem moc rada, ze dal predcvicujete?✨Ja jsem si dala tydenni pauzu a je to znat: nozky velmi velmi bolely, ale opet vyborny pocit z lekce. V nedeli cestujeme do rakouskych Alp, takze karimatku a iPad s sebou, at dozenu kondicku?Mejte krasny vikend

  • Kristýna Karmazínová

   Milusko moc děkuji! Jsem ráda, že s Vámi mohu cestovat i tímhle způsobem :-Dn Doufám, že jste si to užili!

 5. Milu

  Jen pro zajimavost, Kristynko. Pocasi bylo uzasne, hory nadherne, lidi bezvadny, ubytovani super a kazde rano na balkonku ve svezim alpskem vzdousku lekce pilates? Proste bajo. Hoste sice trosku pokukovali, ale zaroven se usmivali, takze vsechno klaplo – jen wifi nefungovala, tak jsem si vymlatila data, ale stalo to za to … I diky Vam?

  • Kristýna Karmazínová

   Je, tak to zni uzasne! Ja byla v Alpach minuly rok, ale o tomto jsem jen snila, protože děti mi to jaksi neumožnily ? Tak jsem ráda, že jsem tam mohla být alespoň takto s Vámi 🙂 ? ?

 6. Barbora

  Kristý, cvičím s Vámi teď nějakých devět měsíců. Vidím posuny ve formování postavy, ale při protahování jsem stále velmi ztuhlá. Určitě je to lepší, než na začátku, ale jsem stále dost zkrácená… Je možné, že to třeba nikdy nepovolí? Nebo opravdu pravidelné protahování jednou prostě zákonitě vede k tomu, že ty nohy dopropnu jednoho dne?

  • Kristýna Karmazínová

   Baru, moc mě těší, že cvičíte právě se mnou. A nebojte, určitě je jednoho dne dopropnete! Ale jde to zkrátka pomalu, hlavně pokud jste na to nebyla během života zvyklá. Jen to nechce přehánět a nejít nikdy přes bolest do extrému. Zkrátka jak v pilates už platí – hlavní je vytrvalost a pravidelnost. Pořádně to prodýchejte a zkuste se protahovat – ale jen aby to bylo příjemné- klidně každý den a dejte vědět pokroky 🙂

 7. Alena

  Díky za skvělé video. Tělo značně pocítilo, co se děje :-). Většinou cvičím každý den, ale ještě musím zapracovat na protahování, abych nebyla při některých cvicích „zkrácená“, jde hlavně o vnitřní strany stehen. Každopádně se po cvičení vždy cítím mnohem lépe, než pře ním… Díky a krásné Vánoce!

  • Kristýna Karmazínová

   Moc děkuji! Vám také a vše nejlepší do nového roku! Na vnitřní strany stehen doporučuji motýlka a dala jste mi tip, asi natočím sérii protahovacích videí v budoucnu a jedno bude se zaměřením na vnitř. strany stehen 🙂

 8. Lenka

  Skvělé cvičení, zatím jsem nestihla projít všechna videa, ale zatím byla všechna fajnová, cítím se po nic skvěle a začínám pomalu vidět výsledky. Jen bojuji s některými protahovacími cviky, ale doufám, že to časem povolí :o). Dokonce se každý den, na cvičení těším,

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji, Leni! To mě moc těší! ❤️Určitě, chce to jen čas a pravidelnost 🙂

 9. Tequilka

  Zatím jsem nestihla projít všechna videa, ale pár už jich bylo a jsou super. Moc mě to s vámi baví.

  • Kristýna Karmazínová

   děkuji moc!!

 10. Irena

  Zdravím vás Kristýnko, trochu v tomto videu bojuji , ale budu bojovat , opakovat

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat