• Stopáž: 12:05 minut
 • Kategorie: Břicho
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Kratší lekce zaměřená na celou abdominální oblast. Vhodná jako doplněk k jiné lekci, nebo kardiu. Břišní svaly dostanou zabrat!

6 Comments
 1. Milu

  Kristynko, rychle, uderne, vydatne ?Tahle kratka videa jsou dobra jako doplnek jine lekce, ale jsou super, kdyz jsem v casove tisni … a pot se jen rine?Krasny vikend?

  • Kristýna Karmazínová

   Super, moc děkuju, tak to mě motivuje točit více takových! 🙂

 2. Ilona Jurková

  Dobry den,
  musim jen potvrdit predchozi pochvalu 🙂
  Cvicim tohle kazde rano po jinem cviceni a je to super!
  S detma moc casu nezbyva, takze at ziji kratka videa! :))
  Dekuji a preji hezky den!
  I.

  • Kristýna Karmazínová

   Jé, tak to mě moc těší, Ilonko! Ok budu se snažit natočit více kratších videí ? Sama jsem na tom v běžných dnech stejně – lítám kolem dětí a jsem ráda, když mám ráno alespoň chvilku. Moc díky a mějte se krásně!

 3. Hanka

  Kristynko, po letní pauze jsem si opět zacvičila sestavy plánované na dnešní den. Ještě teď cítím, jak po mě stéká pot. Skvěle jsem si zacvičila a už se těším na zítřejší cvičeni s Vámi v našem obýváku 😉😊

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji, Hani, to je super😊

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat