• Stopáž: 16 minut
 • Kategorie:
 • Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


roller
Video je dostupné pouze předplatitelům.

V tomto videu budeme protahovat, ale také hloubkově masírovat svaly. Toto cvičení je vhodné, pokud si chcete příjemně uvolnit tělo třeba po spánku, ale i po nějakém náročnějším tréninku. Ve videu používám pěnový válec  – Foam Roller značky Togu 90 x 15 cm

9 Comments
 1. Kamila

  Dobrý den, Kristýnko, skvělé video, roller je super věc, přimlouvám se za další video s ním. Díky Kamila

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji, to jsem ráda, ok budou 😉

 2. Martina Hanslová

  Dobrý den,cvičím s Vámi již 2 měsíce každý den,všechna cvičení jsou super,ale uvítala bych více videí s válcem nejen jako masáž.Díky Martina

  • Kristýna Karmazínová

   děkuji, videa budou již tuto sobotu😉

 3. Vali

  Dobrý den, Kristýnko, díky za další skvělé cvičení a také se přimlouvám za více cvičení a protahování s válcem. Díky a hezký den 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   děkuji, už je mám připravená, budou tuto sobotu😉

 4. Nada

  Naďa
  Dobrý den, Kristýno, moc děkuji za všechna skvělá cvičení. Protože válce již patří do standardní výbavy moderní ženy, tak hurá do dalších videí. Moc díky za výborná a milá cvičení.

  • Kristýna Karmazínová

   Zdravím, Naďo, to jste tak hezky napsala ❤️ Děkuji! Další video je již v databázi 😉

 5. Zdenka

  Skvele video, zejmena jako uleva pi nekolika mesicich se spoustou prace u pocitace a minimem casu na cviceni. Takova uleva (i kdyz to behem cviceni trochu bolelo 🙂 )

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat