Video je dostupné pouze předplatitelům.

Protažení celého těla natočené na pláži v Řecku. Pojďte se příjemně protáhnout jen za zvuku šplouchání vln ( které mě také v jedné části videa ošplouchly 🙂

  • Stopáž: 21:09 sekund
  • Kategorie: STRETCHING
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

2 Comments
  1. Hanka

    Výborné protažení 👍!

  2. Lenka

    Krásné ráno Kristýnko, chtěla bych se zeptat k pozici vsedě s nataženýma nohama ať už u sebe nebo od sebe. Mám problém s bedry a kyčlemi. Bedra v záklonu a při roztažení nohou mě chytají křeče v kyčlích. Štve mě to, vím, že jsem celá zkrácená, ale je nějaká šance, že se to tréninkem zlepší?🙏🏻 Moc děkuji za Váš program, konečně jsem našla něco, co mě opravdu baví a dává smysl. 😊🍀

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat