• Stopáž:35:26 minut
  • Kategorie: Celé tělo
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Tato lekce je sestavená pro všechny maminky po porodu. Pokud jste ukončila šestinedělí, můžete začít právě touto sestavou. Snažila jsem se cvičení sestavit tak, aby nebylo příliš náročné, ale je možné, že vaše tělo potřebuje ještě pomalejší tempo, takže si video během cvičení podle potřeby zastavte a nebo si vyberte jen některé cviky, které vám jsou příjemné a cvičte je dle potřeby. Pravidelnost je důležitá, ale chápu, že s miminkem nemáte čas cvičit každý den třeba hodinu. Pro návrat do formy a tělo bez bolesti vám z počátku bude stačit třeba jen 10 minut, ale je třeba cvičit pravidelně, ideálně každý den.

2 Comments
  1. Milu

    Dobre dopoledne Kristynko, byla jsem zvedava na “poporodni sestavu” a musim rici, ze je to perfektni uvolnovaci lekce vcetne zatezovych casti. Moc pekne???

    • Kristýna Karmazínová

      Moc děkuji, Miluško, díky za info, možná ji zařadím i pro začátečníky 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat