• Stopáž: 14:10 minut
 • Kategorie: Celé tělo, pro těhotné, pro kojící
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Tato lekce je vhodná pro všechny, co chtějí uvolnit krk, šíji, ramena a celkově se protáhnout. Je ideální i pro těhotné a kojící.

 

ZDE JE ČLÁNEK O CVIČENÍ V TĚHOTENSTVÍ

5 Comments
 1. Jana

  Super video na protažení po posilování paží 🙂 a výborně zvolené prostředí, ta plynoucí voda za Vami to uvolnění ještě umocní 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   Moc děkuji!! To je super, že se Vám líbí i prostředí, moc ráda natáčím venku, tak jsem šťastná, když si to můžete užít a přenést se tam se mnou 🙂

 2. Ivana

  Moc Vás zdravím a děkuji za velmi příjemné cvičení v krásném relaxačním prostředí. Jsem u Vás „novicka“ a začátečník, a proto hledám videa, která zvládnu,aniž by mě to zabilo:-) Musím říct, že se Vám povedlo, co ještě nikomu, a to, že se na cvičení těším a moc si to užívám. Cviky a správné provedení hezky srozumitelně vysvětlujete, cvičení je velmi pozitivně laděno.

 3. Agáta

  Super protažení! Pěkná sestava cviků – ideální po dlouhé práci na počítači. 🙂

 4. Hanka

  Skvělé protažení, dnes mi po 3tydennim necviceni skutečně bodlo. Cítím úplnou úlevu zad 👍. Díky🥳!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat