Video je dostupné pouze předplatitelům.

Protažení dolní poloviny těla, ideální po běhu, chůzi, či náročnějším tréninku nohou. Video je kraťoučké, můžete si ho zastavit a v pozicích zůstat déle, podle potřeby. Ideální video také pro dny, kdy jste si nestihli zacvičit, ale přece jen se chcete trochu protáhnout. Zaměříme se sice na nohy, ale protáhneme prakticky celé tělo.

 • Stopáž: 5:26
 • Kategorie: DOLNÍ POLOVINA TĚLA
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

4 Comments
 1. Jana

  Krásné svižné protažení…. 🙂

 2. Bára

  Super protažení👍😘

 3. MiVa

  Včera jsme shodou okolností šlapali celé dlouhé odpoledne po pražské dlažbě a toto protažení – hotový balzám na moje znavené nožky 😊 Děkuji za výborné videjko 🙋‍♀️

 4. Lenka

  Zrovna jsem přiběhla a toto protažení se mi opravdu hodí. Děkuji moc

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat