Video je dostupné pouze předplatitelům.

Potřebujete se jen tak protáhnout, nebo vás bolí svaly po cvičení? Nebo jen chcete klidnější cvičení na dny, kdy se vám nic nechce? Tohle je ta lekce. Válec se stal mou velmi oblíbenou pomůckou a doufám, že si ho zamilujete i vy 🙂

 • Stopáž: 23:40
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

4 Comments
 1. MiVa

  Děkuji za super relaxaci, Kristýnko. Ani jsem netušila, jak moc ji potřebuji. Chválím rytmus protažení a báječnou doprovodnou hudbu! Krásné dny 🙋‍♀️

 2. Petra

  fantastická lekce, budu ráda za více takových videí. Děkuji!

 3. Martina

  Úplně nejlepší protažení, ač některé pozice byly teda hodně „osvěžující“ 🙂

  Mohla bych poprosit o verzi bez hudby? Chvílemi jsem přes ni neslyšela pokyny. Mám slabší sluch a dává mi to hodně zabrat, to lapání jednotlivých slov.

 4. Zdenka

  Moc povedené video, žhavý kandidát na můj neojoblíbenější stretching!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat