Video je dostupné pouze předplatitelům.

Perfektní protažení, které je ještě umocněné posilovací gumou (Thera-bandem) já nejraději cvičím s gumou 0,35 mm, ale můžete zvolit tužší, či méně silnou.Toto protažení celého těla je ideální na tzv. rest days – dny po nějakém náročnějším cvičení, pms, nebo když se vám zkrátka nechce cvičit intenzivně, ale máte potřebu se pěkně protáhnout. Doporučuji i ráno, skvělý start do nového dne, nebo i večer pro lepší spaní.

Doufám, že to pro vás bude příjemný relax🌴🌴🌴

 • Stopáž: 19:39 minut
 • Kategorie: celé tělo 
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

9 Comments
 1. Zdenka

  Moc se těším, až se s tímhle letní videem budu protahovat někdy v prosincovém sněhodešti… vyborne jsem si protahla nohy!

 2. Martina

  Jak dlouhou máte tu gumu, prosím? Všude možně nabízejí 120 cm (takovou mám i doma) a to mi přijde málo.

  Jinak pěkně to funguje na nohy a řádně je to cítit, to potřebuji.

 3. Milu

  Pěkný relax👏- jsem bohužel po viróze a toto protažení nemá chybu. Krásné dny, Kristýnko🙋‍♀️

 4. Zdenka

  Nemůžu si pomoct, ale musím toto video komentovat ještě jednou – je totiž naprosto PERFEKTNÍ! <3 Po náročném běhu už nic jiného nezařazuju 🙂

 5. Michaela

  Opravdu parádní protažení :). Jsem Vám moc vděčná, že onlinepilates existuje! Jsem teď na mateřské a navíc bydlím na samotě u vesnice, takže dojíždět někam cvičit by pro mě bylo časově náročné. Zachránila jste mě :D. Děkuji.

 6. Mîša

  Diky z toto cvičení, zařazují večer před spaním,moje velmi oblíbené a s gumou me to opravdu moc baví. Prosím více takových vidění.. Diky moc

  • Kristýna Karmazínová

   také děkuji!❤️ Nové protahování s gumou už mám natočené, bude tento týden😉

 7. Robert

  Ahoj Kris,
  parádní projekt! Online cvičení na pilates (a jiné) jsou na webu hromada, ale tato forma přednesu a popisu cvičení a možných chyb mi poprvé náramně vyhovuje a nic jinýho nehledám. Jedu primárně sérii základů, ale ne vždy den po dni. Některé dny vynechávám a dávám jen stretching a případně vyzobnu nějaké konkrétní cviky z jiných videí. Důvodem je, že mám jinou náročnou aktivitu a to chystání pozemku na stavbu baráku. A házení lopatou, vození koleček s materiálem, přenášení starého stavebního materiálu atd. mi na fullbody často stačí. A na konci dne se uchýlím už jen k protahování. A jak jsem objevil cvičení s gumou, tak mě to baví ještě víc. Líp se mi s ní protahují minimálně nohy. V tomto videu mě teda pekelně pálila i ramena, ale přesto je to zábava.
  První měsíc až dva pojedu čistě pilates (zde) a k tomu práce kolem baráku a po zpevnění své kancelářsko-krysové ochablé skořápky chci přidat i jiný druh silových cvičení. Zkusím se zeptat přímo zde. Necvičíš i s kettlebellem? Třeba cviky jako Swing, Goblet Squat, Turkish Get-Up a jiné bych ve tvé formě přednesu více než uvítal. Já to párkrát zkoušel, ale jsou to tak komplexní cviky, že bez pořádnýho detailního popisu správných pozic ve správnou chvíli jsou ty cviky nevhodné provádět. Chápu však, že zde do pilates to úplně nepatří.

  Na tomto projektu taky chválím, že je stále „živý“ formou Týdeních programů a přidáváním nových videí. Spousta jiných projektů jsou vytvořeny, jsou dobrý, a pak už jen generují rentu 🙂 a nic víc.

  Díky za projekt a hodně zdaru!
  Rob

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat