Video je dostupné pouze předplatitelům.

Perfektní protažení, které je ještě umocněné posilovací gumou (Thera-bandem) já nejraději cvičím s gumou 0,35 mm, ale můžete zvolit tužší, či méně silnou.Toto protažení celého těla je ideální na tzv. rest days – dny po nějakém náročnějším cvičení, pms, nebo když se vám zkrátka nechce cvičit intenzivně, ale máte potřebu se pěkně protáhnout. Doporučuji i ráno, skvělý start do nového dne, nebo i večer pro lepší spaní.

Doufám, že to pro vás bude příjemný relax🌴🌴🌴

 • Stopáž: 19:39 minut
 • Kategorie: celé tělo 
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

8 Comments
 1. Zdenka

  Moc se těším, až se s tímhle letní videem budu protahovat někdy v prosincovém sněhodešti… vyborne jsem si protahla nohy!

 2. Martina

  Jak dlouhou máte tu gumu, prosím? Všude možně nabízejí 120 cm (takovou mám i doma) a to mi přijde málo.

  Jinak pěkně to funguje na nohy a řádně je to cítit, to potřebuji.

 3. Milu

  Pěkný relax👏- jsem bohužel po viróze a toto protažení nemá chybu. Krásné dny, Kristýnko🙋‍♀️

 4. Zdenka

  Nemůžu si pomoct, ale musím toto video komentovat ještě jednou – je totiž naprosto PERFEKTNÍ! <3 Po náročném běhu už nic jiného nezařazuju 🙂

 5. Michaela

  Opravdu parádní protažení :). Jsem Vám moc vděčná, že onlinepilates existuje! Jsem teď na mateřské a navíc bydlím na samotě u vesnice, takže dojíždět někam cvičit by pro mě bylo časově náročné. Zachránila jste mě :D. Děkuji.

 6. Mîša

  Diky z toto cvičení, zařazují večer před spaním,moje velmi oblíbené a s gumou me to opravdu moc baví. Prosím více takových vidění.. Diky moc

  • Kristýna Karmazínová

   také děkuji!❤️ Nové protahování s gumou už mám natočené, bude tento týden😉

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat