Video je dostupné pouze předplatitelům.

Toto video je bez hudby pro vás, co raději cvičíte v tichu, nebo si chcete pustit svou oblíbenou hudbu. Varianta s hudbou je ZDE

Příjemné protažení celého těla, které je důležité pro správnou funkčnost našich svalů. Protažením předejdeme jejich zkracování a i když se v pilates lekcích vždy po cvičení protahujeme, samostatná lekce na protažení je pro tělo vždy potřebná.

  • Stopáž: 14:06
  • Kategorie: CELÉ TĚLO
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

2 Comments
  1. Michaela

    Velmi příjemné protažení :).

  2. MartinaNo

    Na online cvičení je perfektní, že si video můžu zastavit, vrátit o kousek zpět, když si třeba nejsem jistá, že jsem cvik pochopila dobře nebo mi déle trvá „přestěhovat se“ do jiné polohy. Fajn cvičení 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat