Video je dostupné pouze předplatitelům.

Příjemné protažení celého těla, které je důležité pro správnou funkčnost našich svalů. Protažením předejdeme jejich zkracování a i když se v pilates lekcích vždy po cvičení protahujeme, samostatná lekce na protažení je pro tělo vždy potřebná.

Pro tuto lekci bez hudby klikněte SEM

 • Stopáž: 22:33
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

3 Comments
 1. Jana

  Krása … také jsem to dnes potřebovala 🙂

 2. Hanka

  Dávám do oblibenych ❤️. Po včerejším cvičení s Pilates kruhem, kdy cítím svaly na nohou, o kterých jsem do teď neměla ani tušení, že jsou, je toto protažení to pravé👌🙂.

 3. MiVa

  Jedním slovem “BOŽÍ” .. Moc jsem si protažení užila. S holkama v práci teď každou celou hoďku děláme 10 dřepů a tohle protažení jsem opravdu moc uvítala…Krásné dny, Kristýnko 🙋‍♀️

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat