Video je dostupné pouze předplatitelům.

Relaxační protažení s pomůckami.S cihličkami(bločky) a Thera-bandem. Místo cihel můžete vzít knížky, místo gumy šálu, nebo cvičte bez pomůcek. Ideální pro dny, kdy jste unavení, nebo potřebujete nabrat síly.

  • Stopáž: 28:13
  • Kategorie: CELÉ TĚLO
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

2 Comments
  1. Martina

    Tohle video se na dnešek – po náročném a krásném pilates víkendu S kristýnou – úplně bezva hodí, Někdy člověk potřebuje jenom protahovat.

  2. Lenka

    Jedním slovem perfektní. Dnes jsem cvičila tuhle sestavu prvně, protože bločky mám teprve od Ježíška 🎄, ale po včerejším 20 km výšlapu bylo tohle přesně to pravé a cítím se skvěle. Děkuji 🍀☀️

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat