Video je dostupné pouze předplatitelům.

Vítám vás v programu pro zdravá záda. Tento program jsem pro vás sestavila tak, abyste se zbavili bolestí zad a objevili kouzlo pilates cvičení. Program je pro všechny, kdo chtějí během týdne pocítit zlepšení postoje a případnou úlevu od běžných bolestí zad např. z přetížení.

Program doporučuji začít od pondělí a 7. den ho zakončit procházkou a relaxací.

Po dokončení programu budu moc ráda za zpětnou vazbu od vás sem pod video❤️

UPOZORNĚNÍ: Tento program není vhodný, pokud máte akutní bolest zad. Akutní bolest musí nejprve odeznít a postupně začít cvičit můžete až po konzultaci se svým lékařem.

 • Stopáž: 20 sekund
 • Kategorie: program pro zdravá záda
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

3 Comments
 1. Zdenka

  Program je PERFEKTNÍ! Moc díky, Kristýnko, budu se k němu pravidelně vracet <3

  • Kristýna Karmazínová

   Zdeni, děkuju moc za zpětnou vazbu!! Jsem moc ráda, že se Ti dobře cvičilo🥰❤️😘

 2. Jitka

  Ahoj Kristýnko, moc děkuji za to, že jsem našlo tvoje cvičení. Mám Pilates moc ráda, a žel jsem 5 let necvičila. Mám velké bolesti nejen páteře, ale i ramen a krku. Začala jsem tímto programem. Zítra mám poslední v sérii. Co bys mi doporučila nyní? Pomalu se rozhýbávám a jde mi to hezky, snad to mé tělo nezapomnělo:)
  Nadchnul mne tvůj celkový bohatý výběr, to že mám dlouhodobě z čeho čerpat a to, že JSI!!! Moc děkuji Ať se ti daří!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat