Video je dostupné pouze předplatitelům.

Dnes rozhýbeme páteř ve všech směrech. Flexe, extenze, laterální flexe a rotace. Čeká nás jemné posílení paží i příjemné protažení.

  • Stopáž: 18:42 minut
  • Kategorie: program pro zdravá záda
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

2 Comments
  1. Mîša

    Super cvičeni na záda, moc mě to baví. Mam dotaz ohledně cviceni v sede. Nezvládnu kvůli kyčli sed v Turků ani diamant, je v pořádku i sed na patách? Jedině tak dokážu sedět vzpřimeně.i prez autorů v kyčli se snažím cvicit denne, děkuji za vase videa jsou hooodně motivující 😊

  2. Petra

    Na to, že to bylo cvíčo „pouhých“ 18 minut, tak teda pěkná makačka na ruce i záda. Každopádně krásný pocit se dostavil po odcvičení a cítím se uvolněná 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat