Video je dostupné pouze předplatitelům.

Protažení celého těla nejen pro začátečníky!

  • Stopáž: 14:47
  • Kategorie: CELÉ TĚLO
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

1 Comment
  1. MiVa

    Jako správně zvídavý a zvědavý člověk jsem si otevřela začátečnická videa a třeba z tohoto relaxačního videa jsem totálně nadšená 👏👍👍 Letošní začátek roku v práci je opravdu časově náročný, takže tahle lekce je pro mě přímo balzámem na tělo … Moc děkuji za krásný pomalý koment, kdy si uvědomuji víc a víc svoje tělo, každý sval (no tedy aspoň ty, o kterých vím 😁) a co mám správně “protáhnout”. A ta příjemná hudba je bonus navíc. Krásné dny, Kristýnko 🙋‍♀️

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat