Video je dostupné pouze předplatitelům.

Příjemné protažení celého těla! Ideální pro dny, kdy se vám cvičit nechce, nebo na večerní zklidnění a pro lepší spánek.

 • Stopáž: 18:53
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

8 Comments
 1. Jana

  Prima cvičení na večer…pohoda, relaxační hudba 🙂

 2. Vlaďka

  Ideální cvičení na dny, kdy se Vám prostě jednoduše nechce…což byl přesně dneska můj případ…nakonec jsem se dokopala a byla to naprostá pohoda a paráda. Cítím se tak nějak delší, flexibilnější a hlavně příjemně unavená,budu spát jak dudek 🤣 moc díky 👍

 3. MiVa

  Perfektní protažení – u mě – při “východu” slunce 😊 Moc jsem toto cvičení potřebovala a tím, že jste ho Kristýnko, zařadila, jsem se báječně protáhla. Cvičím s Vámi poměrně dlouho, i tak jsem se přesvědčila, že mám rezervy a měla víc “protahovat” 😁 Krásné dny přeji 🙋‍♀️

 4. Barbora

  Velmi příjemné cvičení, taktéž váš hlas i vzhled. 🙂

 5. Ésperance

  Krásné cvičení, příjmené protažení. Lekce vedená srozumitelně a hezky. Cvičením doma se cítím lépe než ve skupince, mám své tempo a klid a to je strašě důležité pro ten skvělý prožitek, protože když je tělo v klidu a nespěchá, benefit se dostaví. Pokud je to hromadná lekce, má to nějaké tempo a mnohdy jsem nestíhala a spěchala, abych držela krok a benefit se vytratil.

 6. Renča

  Dnes mi nebylo moc dobre, takže idealni. Dekuji.

 7. Míša

  Kristýnko, úžasné protažení. Dlouho jsem necvičila, pak mě navíc po nemoci chytla záda, takže toto ideální na protažení. Bylo to strašně příjemné!!! Úplně mě to navnadilo zase začít pořádně cvičit a dát tomu přednost před vším… vše počká, ale mé zdraví ne 🙂 děkuji!!!

 8. Maruška

  Parádní cvičení po dnešním náročném dni 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat