Video je dostupné pouze předplatitelům.

Příjemné protažení celého těla! Ideální pro dny, kdy se vám cvičit nechce, nebo na večerní zklidnění a pro lepší spánek.

 • Stopáž: 18:53
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

4 Comments
 1. Jana

  Prima cvičení na večer…pohoda, relaxační hudba 🙂

 2. Vlaďka

  Ideální cvičení na dny, kdy se Vám prostě jednoduše nechce…což byl přesně dneska můj případ…nakonec jsem se dokopala a byla to naprostá pohoda a paráda. Cítím se tak nějak delší, flexibilnější a hlavně příjemně unavená,budu spát jak dudek 🤣 moc díky 👍

 3. MiVa

  Perfektní protažení – u mě – při “východu” slunce 😊 Moc jsem toto cvičení potřebovala a tím, že jste ho Kristýnko, zařadila, jsem se báječně protáhla. Cvičím s Vámi poměrně dlouho, i tak jsem se přesvědčila, že mám rezervy a měla víc “protahovat” 😁 Krásné dny přeji 🙋‍♀️

 4. Barbora

  Velmi příjemné cvičení, taktéž váš hlas i vzhled. 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat