Video je dostupné pouze předplatitelům.

Cvičení na celé tělo nejen pro těhotné! Posílíme paže, záda, celou dolní polovinu těla a šikmé břišní svaly a také posílíme jemně střed těla, takže cvičení je vhodné pro těhotné, nebo po porodu, nicméně pokud jste před otěhotněním necvičila, nebo se na posílení abdominální oblasti necítíte, tuto část videa přeskočte.

Cvičení v těhotenství nejprve konzultujte se svým lékařem.

Zkrátka poslouchejte své tělo, necvičte co je vám nepříjemné a odpočívejte kdykoliv potřebujete.

ZDE JE ČLÁNEK O CVIČENÍ V TĚHOTENSTVÍ

 • Stopáž: 44 minut
 • Kategorie: celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

4 Comments
 1. Milu

  Jako vždy oba palce nahoru za krásné cvičení, Kristýnko👏👏👏Pěkné dny🙋‍♀️

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji, Miluško!! Jsem ráda, že se cvičení líbilo🥰

 2. Milu

  Tak zjišťuji, že máte úplnou pravdu co se týče pravidelnosti cvičení, resp. cvičit každý den. Mám za sebou 7. den dovolené, kdy beru lekce opravdu každý den a je to znát, jak dobře se mi cvičí. Běžně dávám pouze víkendy, a to je fakt málo. Kéž by mi to odhodlání vydrželo😁
  Zítra odjíždíme do Jeseníku (města) a těším se nejen na krásnou přírodu, ale i na online pilates😂😂
  Krásné dny, Kristýnko🌹

 3. Lucie

  Dobrý den Kristýnko 🙂
  je to můj druhý pokus o cvičení na Vašich stránkách a konečně mám dost odhodlání! Cvičím každý volný den, kdy nejsem v práci (krátký- dlouhý týden, práce servírky) a strašně mě to chytlo 🙂 Dnes jsem si poprvé dala přes těch 40min a třesu se jako ratlík 😀 … ale cítím se mnohem lépe. Moc děkuji za příjemná videa a Váš projev ….
  V minulosti jsem chodila na lekce pilates do studia a zjistila jsem, že mě prostě nebaví cesta tam a zpět a plus převlíkání. Tohle je úplně ideální! Nikdo na vás nekouká a máte na sobě klidně pyžamo 🙂
  Doufám, že se mi povede dostat postavu do mého aspoň trochu původního stavu před 2roky.
  Ještě jednou díky a s přáním toho nejlepšího
  Lucie 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat