• Stopáž: 17:19 minut
 • Kategorie: Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Tato lekce je sestavená tak, aby jste si v minimu času pořádně zacvičili na celé tělo a ani nemusíte mít podložku. Celou dobu budeme cvičit ve stoje. Budete potřebovat pouze židli, kuchyňskou linku nebo jinou stabilní opěrku. Připravte se na parádní kardio cvičení ve stoje s vlastní vahou!

4 Comments
 1. Karolina

  Skvělé cvičení a opět makačka 🙂

 2. Světlana

  Super krátké cvičení

 3. Milu

  Nekoupu se v bazénu, ale ve vlastním potu😂😅😂Nevěřila bych, že je taková fuška, skoro jsem nevydržela celý ten čas a teď je mi fajn😊Obecně se cvičení ve stoje vyhýbám, ale zjišťuji, že je to příjemná změna. Díky, Kristýnko. Krásný čas🙋‍♀️

 4. Monika

  Kristýnko děkuji za toto cvičení. Pobavila mě poznámka jak je u vás cvičení na zemi povel pro děti aby na vás skákali:D to samé je i u nás plus ještě pes:D takže klidně víc takových videí:))

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat