• Stopáž: 18:25 minut
 • Kategorie: Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Perfektní kardio trénink na celé tělo! Celou dobu budeme cvičit ve stoje, budete potřebovat pouze opěrku – kuchyňskou linku/židli … a činky, popř. lahve s vodou, nebo můžete cvičit i bez závaží. Tohle cvičení je ideální, pokud nemáte po ruce podložku a přesto si chcete pořádně zacvičit a posílit všechny svalové skupiny.

7 Comments
 1. Hana

  Dnes se mi moc cvičit nechtělo, ale nakonec jsem moc ráda, že jsem si zacvičila. Bylo to velmi příjemné a zase trochu jiné, protože vše bylo jen ve stoje. Baví mě, že jsou cvičení velmi různorodá a stále se zapojuje celé tělo.

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji, jsem ráda, že se líbilo! Já videa ve stoje preferuji hlavně kvůli dětem 😀 nebo když jsem někde bez podložky 🙂

 2. Irena

  Perfektní video, snad jich bude více ve stoje. Kardio je také potřeba ;-).

 3. Radka

  Kristý, skvělé na probuzení, cítím snad všechny svaly, co mám. Víc takových videí. Radka

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji, Radu🥰 budu se snažit😉

  • Milu

   Kristynko, tohle video jedu poprve a pro me dost zmena, ze cele ve stoje😊Samozrejme jsem se vyrazne zpotila, ale libilo MOC. Krasne jarni dny👋👋

   • Kristýna Karmazínová

    super, děkuji moc!❤️

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat