• Stopáž: 25:57 minut
 • Kategorie: Pro těhotné | Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Pilates pro těhotné

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Díky pravidelnému cvičení pilates i v těhotenství se vyhnete bolestem zad, připravíte své tělo na porod a je dokázáno, že i poporodní rekonvalescence bude jednodušší. Tento trénink je upraven tak, aby se dal cvičit ve všech trimestrech, ale samozřejmě si ho můžete upravit podle sebe. Zkrátka poslouchejte své tělo, necvičte co je vám nepříjemné a hodně odpočívejte.

ZDE JE ČLÁNEK O CVIČENÍ V TĚHOTENSTVÍ

5 Comments
 1. Ilona Jurková

  Dobrý den,

  moc děkuji za Vaše videa! Jsem v 7. měsíci těhotenství a úplně jsem zbavila bolestí zad! 🙂
  Chtěla jsem se zeptat, jestli by bylo možné přidat více videí..? 🙂
  Moc ráda s Vámi cvičím 🙂

  Mějte se moc hezky!

  • Kristýna Karmazínová

   No tak to je skvělé! Mám ohromnou radost!Určitě nová videa budou, plánuji celou těhotenskou sérii, snad to ještě stihnu během Vašeho těhotenství! 🙂 A kdyby náhodou ne, stejně si ta videa budete moci zacvičit po porodu, protože tam nebude zátěž na přímý břišní sval. Mějte se krásně, přeji hodně zdraví Vám i miminku!

 2. Aneta Stejskalová

  Dobrý den,
  Chválím tohle těhotenské cvičení, moc mě baví a zároveň vždycky pěkně cítím svaly. Začala jsem s vámi cvičit pár měsíců po narození synka a než se stihly dostavit nějaké pořádné výsledky, tak jsem po necelém roce znovu otěhotněla ?. Takže teď zase těhotenské cvičení, jsem na konci 1.trimestru, a po druhém porodu už se sebou snad konečně něco udělám. Ještě jednou díky a uvítala bych klidně nějaké další video a nebo třeba ještě nějaké tipy, jak se udržovat v kondici v těhotenství, poprvé jsem to podcenila a teď už bych se chtěla vyvarovat přílišnému povalování ?.
  Ať se vám daří ?

 3. Aneta Stejskalová

  Dobrý den,
  Chválím tohle těhotenské cvičení, moc mě baví a zároveň vždycky pěkně cítím svaly. Začala jsem s vámi cvičit pár měsíců po narození synka a než se stihly dostavit nějaké pořádné výsledky, tak jsem po necelém roce znovu otěhotněla :D. Takže teď zase těhotenské cvičení, jsem na konci 1.trimestru, a po druhém porodu už se sebou snad konečně něco udělám. Uvítala bych klidně nějaké další video a nebo třeba ještě nějaké tipy, jak se udržovat v kondici v těhotenství, poprvé jsem to podcenila a teď už bych se chtěla vyvarovat přílišnému povalování 😀
  Ať se vám daří 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   Dobrý den, Anetko, to jsem moc ráda a děkuji! Moc gratuluji k dalšímu miminku! Já jsem teď také těhotná 😀 takže se můžete těšit na mnoho dalších videí pro těhotné a pak opět po porodu 😀 Mějte se krásně!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat