Video je dostupné pouze předplatitelům.

Zklidňující flow pro dny, kdy si chcete i nechcete zacvičit 😊 Ideální pro náročnější dny, kdy potřebujete extra dávku protažení. Budeme posilovat svaly celého těla, ale posilování budu prokládat i delším protažením.

 • Stopáž: 34:15
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

6 Comments
 1. Iva

  Skvělé cvičení, děkuji ♥️♥️♥️

 2. Petra. D

  Skvělé cvičení na ráno, děkuji😘😘😘😘

 3. Míša

  I když se mi fakt nechtělo, bylo to moc fajn. Cvičení na boku byl ale masakr.😊

 4. Marie

  Kristýnko, nechtělo se mi ani trochu!!! Ale cvičení super, akorát posilovací akorát protahovací🙂 Maruška

 5. Alena

  Skvělé protažení i zacvičení. Děkuji

 6. Hanka

  Tato lekce je jako stvořená pro dnešní den. Nechtělo se mi si dát si moc do těla, chtěla jsem se spíš protáhnout a uvolnit ztuhlý krk. Cvičení mi vlilo čerstvou krev do žil. Cítím se skvěle protažená, zároveň ale vím, že jsem si i dala trochu do těla. Díky 🥳👍!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat