• Stopáž: 13:10 minut
 • Kategorie: záda
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Pilates pro krásná záda

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Bolavá záda budou minulostí při pravidelném cvičení Pilates! Při této sestavě budeme po celou dobu ležet na břiše, proto pamatujte: spodní břicho vtažené, stydká kost a pánevní kosti na podložce (kvůli bederní páteři) a můžete si užít skvělý trénink na záda!

3 Comments
 1. Michaela

  Toto cvičení bylo super; dnes jsem poprvé cvičila ráno, tak uvidím co to s mnou během dne udělá. Teď rychle nasnídat a šup do práce. Diky Kiribati jsi skvělá; strašné moc mě to chytlo?Ráda bych někdy vyzkoušela i víkend s pilates?

  • Kristýna Karmazínová

   Tak to je skvělé! Já jsem velký fanda cvičení ráno, ale sama vím, jak je to někdy těžké se donutit! Takže tleskám!! A pilates víkend mám v plánu? snad brzy dám sem na stránky bližší info?

 2. Petra

  Dobrý den Kristyno,

  mockrát vám děkuji za parádní cvičení. K pilates jsem se vrátila po 5 letech (kdy jsem se věnovala jiným typům cvičení) a mám za sebou první týden s vámi. Moc se mi líbí způsob jakým cvičení vedete, měnící se prostředí zvlášť v této době vyloženě dobíjí baterky (moře, louka, park), jste mila a sympatická. Už se těším na další týdny a věřím, že změnu brzy pocítí i má bolavá záda 🙂

  Petra

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat