Video je dostupné pouze předplatitelům.

Série na celé tělo, budete potřebovat (delší) válec, případně i činky 0,5 až 1,5 ( jak uznáte za vhodné 🙂 Posílíme celé tělo a opět díky válci pocítíme nestabilitu, kterou budeme muset vyvážit intenzivní aktivací středu těla, takže skvěle posílíme nejen povrchové svaly, ale i svaly hluboce uložené, tedy hluboký stabilizační systém.

 • Stopáž: 30:52
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

5 Comments
 1. Lenka

  Skvělé cvičení na válci. Dnes mě bolí záda a perfektně jsem si je uvolnila. Za mě míč a válec super. Lenka

 2. Vlaďka

  Moc povedené cvičení 👏, ještě, že mi Ježíšek donesl válec 🙏 skvěle jsem si zacvičila a krásně promasírovala záda, prostě paráda 👍

 3. MiVa

  Tak můj válec stál loni velmi dlouho v koutě a letos takové báječné překvapení 👏👏 Kristýnko, to byla prostě boží lekce. Děkuji za tuhle variaci a přeji krásné dny 🙋‍♀️

 4. MiVa

  Zase jen chválím, protože válec je opravdu úžasný včetně masáže zad!! Budu ráda za další videjko s touto pomůckou, Kristýnko 😊

 5. Hanka

  Skvělé cvičení na válci 💪🥳! Nechápu, jak mě mohlo uniknout, že ho cvičím až dnes 🤔🙃😉. Opravdu moc povedené! Nic lepšího jsem si na závěr pracovního týdne nemohla přát 👌😊👍!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat