• Stopáž: 10:02 minut
 • Kategorie: břicho
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Pilates na celé břicho

Video je dostupné pouze předplatitelům.

V tomto krátkém videu si zacvičíme na břišní svaly ze všech stran.

10 Comments
 1. Zuzana Havránková

  Tak tyhle 10minutovky naprosto miluju ☺ Cvičím poctivě dle denního plánu, ale tyto jsou moc fajn i na ráno nebo kdykoliv během dne!?

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji moc, to mám radost! Když vidím, jakému se těší zájmu, natočím další 🙂

 2. Lucka

  Prosím, co mám dělat, pokud mě při tomto cvičení bolí bedra, ačkoliv se co nejvíc snažím stahovat břicho? Je to normální a přejde to časem tréninkem? Děkuji,

  • Kristýna Karmazínová

   Zkuste nechodit tak nízko ( v pozici v sedě s pokrčenými koleny), aby jste se neprohýbala v bedrech.klidně se zapřete za paty, případně zkuste protáhnout nohy a dát je k sobě A znovu se podívejte na videa základy a procvičujte neutrální pozici a pozici imprint. Dejte vědět, jestli je to lepší 🙂

 3. Renča

  Dnes sem cvičila poprvé 10 min.záda, 10 min břicho , paže..je to bomba. Nikam nemusím ,kdykoliv během dne si zacvičím.Zítra se možná nepohnu,ale paráda.Předsevzetí roku,ráno vstanu o 15 min.dříve a …“šup na zem“ a 10ti minutovku si dám. Díky

  • Kristýna Karmazínová

   No tak to je skvělé! A skvělé předsevzetí! 🙂 Díky moc!

 4. Milu

  Kratke, svizne, vydatne, Kristynko a ten traktor- ten me dostal???Mejte se bajo

  • Kristýna Karmazínová

   Moc děkuju, Milu! Vážně? ?? Už si ani nepamatuji, je to jedno z prvních videí, co jsem natáčela. Ale je pravda, že traktory mi tam jezdí poměrně často, zkrátka pravá vesnice ??

 5. Ivo

  Už jede! Silvestrovským traktorem jsem zakončil dnešní cvičení. Skvělá rychlovka. 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   haha jojo traktor.. díky!!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat