• Stopáž: 26 minut
 • Kategorie:
 • Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


kruh expres
Video je dostupné pouze předplatitelům.

Toto video je adaptací celé hodiny s kruhem pro ty z vás, co si chtějí zacvičit za kratší dobu. Pilates kruh je skvělá pomůcka, díky které pocítíme svaly, o kterých jsme ani nevěděli😊 a pomůže nám více zaktivovat náš ,,power house“ neboli střed těla. Posílíme a protáhneme všechny svaly na těle  za necelou půl hodinku.

4 Comments
 1. Milu

  Moc pekne cviceni s pomuckou, Kristynko – pohodove a zaroven vydatne. Jakakoliv cvicebni pomucka zpestri lekci. Dekuji a krasnou adventni nedeli preji🧘‍♀️

 2. Lucie

  Kristýnko, super cvičení s kruhem, těším se na další. Perfektní pomůcka na cvičení…

 3. Bohumila

  Kristýnko, skvělé cvičení, kruh jsem nahradila owerbalem dle tvé rady a šlo s ním pěkně.

 4. Karolina

  Děkuji za skvělé cvičení, 26 minut uteklo jako voda!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat