Video je dostupné pouze předplatitelům.

Břicho, stehna, zadek, záda, zkrátka celotělový trénink do 20 minut. Improvizované flow pro dny, kdy si chcete zacvičit jen s váhou vlastního těla.

Samozřejmě, pokud si to chcete okořenit, přiberte kotníková závaží😉

 • Stopáž: 20:15
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

9 Comments
 1. Vlaďka

  Paráda! Ta „učka“ byla ale vražedná 🤣 perfektní cvičení a pro mě skvělý start dne👍💪 moc děkuji!

 2. Zuzana

  Moc pěkná lekce 🙂 a závěrečné protažení super

 3. Veronika

  Odcvičeno.Pecka sestava.Ta „účka“ byla teda makačka.A jak říkáte nechtělo se mi cvičit a nakonec opravdu nelituji.Nevím, jak to mají ostatní, ale s příchodem podzimu mám čím dál větší potíž se ke cvičení donutit, proto mi takovéto dvacetiminutovky velmi vyhovují.Díky Kristýnko.

 4. Martina

  Sestava nemá chybu, ano účka jsou děsná ……. Děkuji a držme se

 5. Jana

  Skvělá nakopávací lekce do nového dne. Záviděla jsem ty ponožtičky, máme malé koťátko, které mi neustále útočilo na mé bosé nohy ! 🙂

 6. MiVa

  Tak trefa do černého – cvičit se mi dnes VŮBEC nechtělo, ale ten pocit, že jsem to nevzdala, je k nezaplacení. Takže děkuji za hezkou lekci a přeji pěkné podzimní dny, Kristýnko 🙋‍♀️

 7. Lucie

  Dobrý den, budete chystat odškrtávací kalendář i na další měsíce? Je to moc příjemné si odškrtávat cvičení každý den. Děkuji.

 8. Iva

  Kristýnko, jedno z mých nejoblíbenějších cvičení.

  • Kristýna Karmazínová

   ❤️

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat