Video je dostupné pouze předplatitelům.

Nemáte čas na cvičení? Tak díky tomuto videu zjistíte, že ho máte vždy! Vyměňte 4 minuty například prokrastinace na telefonu a pojďte si zacvičit. Pokud chcete, přiberte Kotníková závaží, nebo činky 0,5 kg – 1 kg (ve videu mám Kotníková závaží 0,5 kg) Nebo cvičte bez pomůcek! Ideální i jako pauza v práci, nebo doplněk k jinému videu😉

  • Stopáž: 04:25
  • Kategorie: HORNÍ POL.TĚLA
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

1 Comment
  1. MiVa

    Opravdu moc moc pěkné cvičeníčko 👏 Jak jste, Kristýnko, pravila: ideální před nebo po další lekci! Jsem ráda, že nezapomínáte na ruce, protože je dobré jednou za čas je více posílit 😊

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat