Video je dostupné pouze předplatitelům.

Svižné cvičení na paže a záda bez pomůcek. Po celou dobu budeme ve stoje, takže nepotřebujete nic, jen trochu prostoru kolem sebe.

 • Stopáž: 09:15
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

5 Comments
 1. Zuzana

  Wau to byla makačka, ale super. Moc děkuji 🙂

  • Martina

   Cvicim často tohle krátké a výživné cvičení 🙂🙂dnes i činky, hustý 😂🙂👍👍👍

 2. Klára

  Kristýnko, super video, makačka i bez pomůcek. Jen se mi teda video hrozně jakoby seká. Nevím, jestli je to chyba u mě, nebo přímo ve videu…

 3. Klára

  (* Problém bude nejspíš u mě. Seká se mi i jiné video 🙂 )

 4. Barbora

  Paráda, když toho mám za celý den už dost, tak mi pomůže desetiminutové video… Vím, že jsem udělala aspoň něco 🙂 A tohle byla teda fakt makačka na ty ruce 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat