I

 • Stopáž: 14:10 minut
 • Kategorie: Pro těhotné, pas, boky
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Skvělá lekce na tvarování pasu a celých nohou. Vhodná i pro těhotné, protože budeme po celou dobu cvičit na boku.

ZDE JE ČLÁNEK O CVIČENÍ V TĚHOTENSTVÍ

4 Comments
 1. Milu

  Kratke a pritom vydatne cviceni, Kristynko?Cvicim s Vami 3. mesic, v jidle se prilis neomezuji a na postave je pravidelne cviceni opravdu znat. Cimz se nechci chlubit, ale slova druhych opravdu potesi a hlavne: ONO TO FUNGUJE?Moc me to s Vami bavi. Hezke dny preji

 2. Lucie

  Ahojky,

  tak to je můj sen, zacvičit si tato příjemně krátká videa a přitom vidět výsledky. Zatím cvičím jen měsíc, takže nic moc, ale mám ze sebe alespoň příjemný pocit 🙂 Mockrát děkuji!!!

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji moc a nebojte, výsledky určitě přijdou!💕

 3. Veronika

  Mohla bych prosim poprosit o více videí zaměřených na “madla lásky”? 🙏 moc moc moc děkuji 🙏

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat